Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha randik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha randik alkalmával annyira rástresszelek az egész szituációra, hogy már-már a rosszulét kerülget, és azt gondolom, kell ez egyáltalán nekem?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt sok, de ami randim volt, az ez miatt kudarcba is fulladt. Nyílván a másik fél ezt észlelte, és azt gondolta, valami nincs rendben velem, és többé nem is keresett.


Hiába mondogatom magamnak, hogy nyugodjak meg, ez nem ér ennyit, nem kell túlspilázni, nem tudok nem parázni.


Komolyan, még a vizsgáimon sem vagyok ilyen.


2016. okt. 16. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az első randi, vagy a többedik is?
2016. okt. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igyál egy lazító felest.
2016. okt. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig volt három randim, nem sok, de mindegyiken, illetve előtte, agyon paráztam magam.
2016. okt. 16. 10:03
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ismerős, sajnos. Bár én ezért nem hívom “randi“-nak az ilyet, mert arról azonnal az a kávézóban feszengős borzalom ugrik be...
2016. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
gondold végig előtte, h mit veszíthetsz. rájössz, h vesztenivalód nincs, érezd jól magad, nincs olyan h rosszat mondasz/teszel, vagyis az egyértelműeket leszámítva
2016. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!