Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan házasság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan házasság, hogy mind a ketten szűzen kerülnek össze tizenéves korukban és leélnek ugy akár 20-30 évet hogy nem lépnek félre? Vagy egy egész életet? Ez csak illuzió?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 10:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen párt.


A legidősebb gyerekük már 20-on éves, a fiatalabb is 18.

2016. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
vagy csak nem derült ki a félrelépés nem? olyan meseszerű ez.
2016. okt. 21. 10:54
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet mondani, hogy lehet nem derült ki, de ha így állunk hozzá, akkor felesleges bármiről is gondolkodni, és hasonlók. Ha két ember, tiszteli, szereti egymást, akkor egymással van, és senki mással. Előbb utóbb meg úgyis minden kiderül, ha meg nem, akkor a megcsaló félnek kell elszámolni a saját lelkiismeretével.
2016. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyikük sem lépett félre, ez tuti!

Nagyon jól ismerem őket.


A mi környékünk elég pletykás.

Mindenki tud mindenkiről mindent (ki-kivel-hol-mikor-meddig), itt a "félrekamatyok" sem maradnak titokban.


De ha nem akarod, ne hidd el...

2016. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Több ilyet is ismerek.
2016. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
hiszed vagy sem, nem mindenki vágyik a másikra, ha van mellette egy szerető fél. Nem mindenki ösztönlény.
2016. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy akit ismerek, és ilyenek, ott a férj egy jámbor lelkű család centrikus férfi, utolsó ember lenne, akiről ezt feltételezném. A feleségről meg mindent elmond szerintem az, hogy wellness hétvégéken nem hajlandó megmasszíroztatni magát, hiába ingyenes, hiszen a "férjemen kívül más férfi hozzám ne nyúljon" :)
2016. okt. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi ilyenek vagyunk :) Bar meg csak 16 eve vagyunk egyutt. Van egy heteves es egy egyeves gyerekunk. A hazassagunk nem epp idilli, mert sok mindenben ellentetesek vagyunk, es meg 16 ev utan is sokszor csatarozunk ahelyett, h kiegeszitenenk egymast. Hat nem unalmas, az biztos. Nem hagynam el ot semmiert, es o se engem, pedig nem konnyu.
2016. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Létezik.

Ráadásul nem is egyet ismerek. A legjobb barátnőm szülei, a kolléganőm, a keresztszüleim, és egy volt kollégám. Mind fiatalon kerültek össze, 16-18 éves kor körül, és egy emberrel élték le az egész életüket, félrelépés nélkül.


Csak ma lett ilyen természetes, hogy már 2-3 év házasság után félrelép (legalább) az egyik fél.

2016. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja, lemaradt a 8. vakaszbol: nem lepett felre egyikunk sem. Onnan tudom, h mindket gyerekunk csecsemokoraban voltak bajok a szexszel is es ugy egyaltalan az intimitassal is. Mondtam a ferjemnek, hogy el sem tudom kepzelni, hogy tud igy elni velem, tipikusan az a fajta anya voltam, aki a gyerekeit ajnarozza, es azon kivul semmi. Tudtam is ezt magamrol. Mondtam neki, ha most becsajozna, ugy erzem, nem lenne jogom a szemere vetni. Sot, azt furcsallnam, ha nem tenne. Tenyleg igy ereztem. Szoval majdnem hogy talcan kinaltam neki a lehetoseget, de nem elt vele. Azt mondta, neki nem egy kosza numera kell, hanem parkapcsolat. Megvarja, amig lekapcsolok az anyarobot uzemmodrol. Nem mindennapi pasi, a hulyesegei ellenere sem :)
2016. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!