Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mostani szegény fiatalok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ben Joyce kérdése:

A mostani szegény fiatalok, hogy miért nincsen már 12 évesen párjuk?

Figyelt kérdés
Annyira nem értem a mostani tizenéveseket. Már sajnáltatják magukat, ha nincsen párjuk 12 évesen. Nem értik, miért nem házasodhatnak meg még. Kéne várni huszonéves korig, és ott kéne komolyabban el kezdeni. Az rendben van, h valakihez vonzódik, az természetes és normális. De nem kell ezzel annyit bajlódni, de komolyan. Szerintetek?

2014. jún. 13. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
én elfogadnék egy 12 éves lányt barátnőnek, nagyon cukik!*-*
2014. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Figyi te is voltál szerelmes mert ha nem neked érzéseid sincsenek... én is voltam a csaj traumát is okozott :D na de ez mind1... IGEN változnak az idők de már mink is 10-évesen haverommal és egy lánnyal egymást tapogattuk... most 21 vagyok felnőttem mi a bajod a 12 évesek szerelmével? :D
2014. jún. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged kint felejtettek a múltkori tűző napsütésen ugye?
2014. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 mustafa33 ***** válasza:
36%
Ugyan már, mit mostani fiatalok. 50 éve volt mikor anyám rajtakapott egy csajjal a vécében, én letolt nadrágban a csaj letolt bugyiban ☺.
2014. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mustafa33 és hány éves is vagy? :D ebből nem derül ki h 12 22 32 vagy hány éves voltál
2014. jún. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlük hamár ennyire kiváncsi vagy! És ne általánosíts igenis vannak kivételek képzeld de amúgy ő dolguk, hogy mikor szeretnének kapcsolatot.

Amúgy mi van ha tényleg szeretik egymást és a végén tényleg sokáig tartó kapcsolatuk lesz? Én pl csomó 11-14 éves kor közötti embereket ismerek akik már elég régóta együtt vannak :)

2014. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mustafa33 ***** válasza:
57
2014. jún. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
87%

1. attól hogy te 20 évesen vagy később értél az nem a mi bajunk

2. hol akarnánk már 12 évesen házasodni?0.0

3.attól hogy még egy 12 éves lánynak van barátja nem azt jelenti hogy a srác agyba-főbe kúrja a leànyt a lány meg egy nap 12 órát szop..

4.nekem is van barátom és fogjuk egymás kezét és csak puszit adunk egymásnak ..

ennyi..egyszer sem kértem meg senkit had aludjak nála.. mert még fiatal vagyok hozzá

igen,nyugodtan le lehet pontozni ha valakinek nem tetszik..

meg valjátok be.. ti sem homokoztatok masnival a hajatokban rózsaszín szoknyában a szomszéd kislánnyal.

13/l

2014. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az előzőnek telejesen igaza van. 14/L
2014. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

csatlakoznék az előttem szólokhoz!!:)

én is 13éves vagyok és lassan egy éve vagyunk együtt a baràtommal! mi a probléma ezzel? ha pedig téged ennyire irriál hogy neki van párkapcsolatuk, neked pedig nincs, akkor inkabb regisztralj fel egy tarskereso oldalra..

2014. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!