Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék nagyon el vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék nagyon el vagyok szomorodva?

Figyelt kérdés
A sztori lényege,hogy másfél éve szakítottam a barátommal azóta nem is volt semkim...5 héttel ezelőttig!! Az első olyan srác volt aki nagyon tetszett,és az elejétől tök kedves,berátságos volt velem!! Végül összejöttünk!! Furcsálltam,hogy szinte sosem ér rá,de megértettem mert dolgozik!! Mígnem megtudtam van egy gyermeke,fél éves!! Nagyon kibuktam ez volt csütörtökön,azóta tegnap kiderült hogy nős!! Mért nem mondta meg?Miért bolondított magába? Ismét összetört a szívem ,és nagyon fáj!4 :\'( Mit tegyek??
2008. okt. 4. 21:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem irni hogy én 21 éves vagyok,ő meg 25! Kérlek aki tud tanácsot irni segítsen....
2008. okt. 4. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szépen elmondasz mindent a feleségének.

Nem bosszúból, vagy mert megérdemli, hanem mert nemcsak téged csapott be, és lehet, hogy más lányokkal is ezt fogja tenni.


Sajnalom.

Remélem találsz valaki hozzád méltót. Sírd ki magad bátran, de ne gubózz be.

2008. okt. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is.


Egyébként, ha ez vigasztal: nők is ezt csinálják mostanában. Már több ilyennel találkoztam.

2008. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát nagyon kibuktam...nem tudom mivel érdemlem ki az ilyeneket! Köszi a válaszaitokat!!!
2008. okt. 5. 11:47
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is lehet, hogy beszélnék a kedves feleségével.
2008. okt. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom h ki a felesége...meg mégsem állíthatok csak úgy oda hogy hát... én nem szeretném tönkretenni a házasságukat! Én csak nagyon megszerettem a srácot...s nagyon bánt a dolog,s nem tudom h lépjek túl ezen!!
2008. okt. 5. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond meg a feleségének, tudnia kell, minél eőbb nehogy arra jöjjön rá hogy a férjének már 200-on felül voltak csajai :P
2008. okt. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért rem ennyire nem rossz a helyzet...köszi a kommenteket!
2008. okt. 12. 15:47
 9/9 anonim ***** válasza:
na nehogy már ezek után még szóba állj vele! hazudott.. ha te lennél a felesége veled is előbb utóbb ezt csinálná. nem? elhiszem hogy nagyon szar érzés de ez van, fiatal vagy még ahhoz hogy igy leird magad "mivel érdemeltem ki" semmivel. csak peched van:( de lesz jobb, nyugi.
2008. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!