Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár fiú miért nem bírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár fiú miért nem bírja felfogni, hogy van barátom, és nem akarok tőlük semmit?

Figyelt kérdés

Sokszor volt már olyan esetem, hogy miközben volt barátom nyomultak rám a fiúk, holott leszögeztem az elején hogy van barátom és hagyjanak. Most is van egy ilyen aktuális eset, egyetemen egy nálam 2 fejjel alacsonyabb srác jön egyfolytában utánam, mondja a bókjait, elhívott már beülni valahova de mondtam hogy nem érek rá mert a barátommal találkozok. De azóta sem szál le rólam. Nem akarok bunkózni vele, de legszívesebben elküldeném a p.csába.

Egyfolytában néz, jön utánam, érdeklődik minden féléről velem kapcsolatban, nekem meg már a tököm tele van.

De ez nem egyedi eset sajnos.....

Ilyenkor mit lehet tenni?



2016. dec. 5. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%

"egy nálam 2 fejjel alacsonyabb srác"


Szép trollkodási kísérlet.

2016. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos ilyenkor muszaj bunkonak lenned. Sajnalom, hogy ilyen fiuk vesznek korul.

26 f vagyok. Es elnezest kerek a nevukben.

2016. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
első: tényleg nálam jóval alacsonyabb srác futkos utánam ....... sajnos nem kamu. Nem véletlenül van már belőle rohadtul elegem.
2016. dec. 5. 23:45
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

És neked hozzá kellett tenni, hogy két fejjel alacsonyabb.

Nem mindegy :D

Te vagy troll vagy, vagy egy nagyarcu bunkó liba... vagy egy nagyarcu bunkó troll.

2016. dec. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Lehet, hogy ez a kérdés pont kamu, de sajnos a probléma nagyon is valós, és irritáló.

Én is sokáig kedves vagyok, birkatürelmem van, de a lóf..nak is van vége, ha a szép szóból nem ért valaki, akkor igenis el kel küldeni a vérbe.

2016. dec. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#5 teljesen igazad van,ha valaki nem ért a szép szóból, azt el kell küldeni a faxba.

A "2 fejjel alacsonyabb" ezen volt a hangsúly.

2016. dec. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy óvónő...
2016. dec. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%
Ez teljesen jogos probléma, sajnos sokan nem tudják hol kell megállni. De ez egyetlen egy főokból ered. Abból hogy a lányok 99% úgy rázza le a srácokat hogy van barátom.
2016. dec. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

"A "2 fejjel alacsonyabb" ezen volt a hangsúly"


A padlócirkálóknak.

Nyilván nem szó szerint kell érteni....

Egyébként meg azért nem értjük meg, mert a másik 9 viszont hagyja magát, hiába férje, barátja, vőlegénye van.

2016. dec. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

A lényeg, hogy degradaloan, lenezoen írta a Kérdező, csak erre akartam felhívni a figyelmet.

Nem vette senki szó szerint...

2016. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!