Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért megy szinte az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy szinte az összes pasi csak a szexre?

Figyelt kérdés
Gyakran ismerkedek interneten keresztül, de alig van olyan férfi/fiú aki komoly kapcsolatot szeretne. Miért van ez? Miért jobb egy alkalmi vagy egy szexkapcsolat magánál a rendes kapcsolatnál?
2016. dec. 9. 20:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
#18: Azzal az van, hogy megérdemli a sorsát. Ha valaki folyamatosan egy helyes, de paraszt srácra ír, az mégis mit vár?
2016. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Mert érdekesebb mindig más nővel dugni. Egyszerűbb lenne, ha nyílt kapcsolatok lennének, amiben néha mehet a félrelépés, de erre nagyon kevés nő hajlandó.
2016. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Mert aki nem arra megy, azt észre sem veszed, mert mem játssza a nagy kant, az alfahímet.
2017. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Többi pasit nem tudom, de én, netes kapcsolatot, csak mint szexkapcsit tudom elképzelni. Komoly kapcsit, csak olyannal, akit megismertem. Ahhoz meg, igen csak idő kell.

Neten, dumcsi, randi, ágy és ennyi.

2017. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Ketseg2017 ***** válasza:
67%
Hát hallod, a jelenlegi párom is bárcsak arra menne... :((
2017. jan. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Pont azért, amiért szinte az összes nő a pénzre.

Lehet itt általánosítani meg vitát generálni, csak nincs értelme, mert nem így működik a világ.

2017. jan. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező?
2017. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Nemrég csináltam egy kamu tinder profilt. Egy igen helyes pasiról raktam fel pár képet.

5 igazi bomba csajra írtam rá, akik mind ovosira, jogi karra illetve hasonlóan nehéz egyetem tanulnak. 5-ből 1 benne volt a csak szexben. 1 pedig többre tartotta magát ettől, és félt h megkedvelne... Ezért le akart beszélni, h inkább keressek komolyat és h szívesen randizna velem.

Már az első 2-3 üzenetváltásban megmondtam h mit szeretnék. Okos gyönyörű nőkről van szó. 1-el már azt beszéltük, h mekyik nap lenne jó...

Azóta is lelkiismeret furdalásom van miattuk. :(

2017. febr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#22: Nem igazán... 2 nővel volt sok alkalmas szexkapcsolatom (nem én akartam csak ennyit, finoman többször jeleztem nekik, hogy nincs barátnőm, tehát vevő lennék valami komolyra is), és bár az egyiknél az első hancúr is fantasztikus volt, a többi alkalommal egyre jobb lett.

A másikkal kicsit esetlen volt először, aztán egyre jobb. Egyik legutóbbi együttlétünknél 2 órán keresztül "nyúztuk" egymást, és a kb 21 fokos szobahőmérséklet ellenére takarók nélkül, vízcsap megnyitása nélkül is csuromvizesen végeztünk, és hulla fáradtan, nekem 2x volt nagyon jó, neki 4x, és közben nagyon sokat csókolóztunk.

Házrengető volt, fényévekkel jobb mindenben mint az első, azért mert megismertük egymást, egyre jobban ellazultunk, átadtuk magunkat az élvezetnek :)

Ha mindig más nővel próbálom akkor nem olyan jó.

2017. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!