Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egész évem az elengedésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egész évem az elengedésről szólt. Nektek milyen évetek volt párkapcsolatok szempontjából?

Figyelt kérdés
Vége lett egy hosszú kapcsolatomnak még év elején. Aztán utánna 2 emberrel is ismerkedtem velük se jött össze a dolog. 6 randim volt rajtuk kívül ebből egyse fogott meg igazán pedig mindnek adtam esélyt. Nyár végén megismerkedtem egy férfival akibe szerelembe estem viszont ő nem úgy viszonozza az érzéseimet mint ami egy kapcsolathoz szükséges. Nektek milyen volt az idei év párkapcsolat vagy ismerkedés szempontjából? Volt más is hasonlóan rossz helyzetben mint én?
2016. dec. 15. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen... csak én a másik oldalon voltam. Egy ilyen lánnyal voltam mint te... Akinek ugyan ilyen kapcsolatai voltak és éve. A két ember közül az egyik én vagyok a történetedben. :)


De valszeg csak véletlen egybeesés.

2016. dec. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Stabil,nyugodt,kiegyensulyozott,szeretetben,elfogadasban.Egy iranyba tartunk.Sosem volt meg ilyen evem parkapcsolatilag.
2016. dec. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos nekem is negatív a tendenciám. Február végén szakított velem a volt barátnőm, más srácba lett szerelmes.

A szakításon viszonylag hamar túl tudtam tenni magamat. Aztán tavasz vége felé elkezdtem olvasgatni a témával kapcsolatban, hogy alapvetően mi kell a nőknek, akkor kicsit fel is szívtam magam lelkileg, de igazából csak neten ismerkedtem komolyabban (de nem társkeresőkön), mert sajnos a szociális életem majdhogynem nulla. és nem volt valami magas a sikerességi ráta, nyár alatt egy alkalmi viszont sikerült összehoznom, amikor szex után jöttem rá, hogy semmit nem érzek az adott lány iránt, se külsőleg, se belsőleg nem illik hozzám, igazából ez tanulság is volt, hogy ilyennel ne menjek bele semmibe, csak azért, mert éppen nincs hirtelen jobb.

Aztán egyre inkább jött a hanyatlás, és hiába tudtam (meg tudom) hogy mi kell a nőknek, ha sajnos azt a gyakorlatban alkalmazni esélytelen, mivel introvertált, és zárkózott ember vagyok, és annyi kitartás nincsen bennem, hogy el tudjam érni azt a célt, na meg az alacsony sikerességi ráta miatt nem éri meg kilépni a komfortzónámból.

A netes bohóckodást is egyre inkább leépítettem őszre, volt kisebb pofáraesés is, egy szeptemberben, egy meg aztán novemberben.

Most meg kb ott tartok, hogy egyre inkább megpróbálom magamat függetleníteni a nőktől, hogy mennyire fog ez sikerülni nem tudom.

Lehet majd jövőre a társkeresőzést, vagy tinderezést valamikor megpróbálom, ha nem megy a nőkről való lemondás, de sok mindent nem látok bele, vagy inkább csak próbaképpen, de előre azzal számolok, hogy semennyire se vegyem komolyan az egészet.

2016. dec. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem párkapcsolatilag a vonzás éve volt, nem zárok jó évet.
2016. dec. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is nagyon rossz évem volt, ket eves párkapcsolatbol szakítottunk, aztán azóta csak szenvedek mert senki nincs. Következő évet sokkal jobbnak erzem előre, mar alig várom!
2016. dec. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Diavolino44 ***** válasza:
82%

Aki itt van annak a nagy része, éppen nincs kapcsolatban, vagy baj van vele, de hat ez a GYIK világa. :)

Nagy nehéz véget vettem egy olyan kapcsolatnak amit egy normalis ember félbeszakított volna, 3-4 hónap utan. De mivel szeretek bízni abban hogy majd minden jobb lesz, meg majd megjavulnak a dolgok igy 3 ev lett belőle. Aztán kudarcok kudarcok hatan, tényleg mikor azt hiszed, hogy el vagy átkozva. Kicsit mar vicces is mik történtek velem, hétfő-kedd megismerek valakit élőben, szociális korbol, társkeresőrol, csütörtök-péntekig lemondja a randit ez megtörtént vagy ötször. Most hétvégén is elméletileg lesz egy, kiváncsi vagyok mikor tunik el vagy mondja le. A randik meg vagy nekem csalódás, vagy neki es eltűnik. Volt egy lany akivel, órákon keresztul csokoloztunk, erre mar másnap nem vette fel a telefont. Kis millió visszautasít. Egy lany volt akit tényleg nagyon sajnálom, hogy nem jött össze.. szoval ez nem volt egy jo ev!

Bár tudom itt sokkal többen vannak akik meg randiig sem jutnak el..

2016. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Nekem sem volt jó. A vőlegènyem sok èv után szakított velem február vègèn. Azóta se tettem túl magam rajta.


27N

2016. dec. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletes. Épp az év legelején, szilveszterkor, az éjfél utáni órákban jöttünk össze a barátommal, szóval nagyon jól indult, és azóta csak egyre jobb lett. Egyik pillanatban olyan, mintha most jöttünk volna össze, mintha csak tegnap lett volna a szilveszter, a másik pillanatban meg olyan, mintha már 30 éve házasok lennénk, olyan jól ismerjük egymást (már évek óta haverok/barátok voltunk)
2016. dec. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem ez az első olyan évem, hogy az elejétől a végéig párkapcsolatban vagyok. :) Az előző évünk még nem volt teljes.

Sok más rossz dolog történt, ami miatt nem volt "jó évem", meg azért nem tökéletes a kapcsolatunk, de mindentől függetlenül így belegondolva ez azért jó dolog. :)

2016. dec. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Pár napja lett vége egy nagyon hosszú párkapcsolatomnak. Egyrészt érzem, hogy végre kellene egy kicsit egyedül is lennem, mert az előző párkapcsolatom előtti is elég hosszú volt, igazán sosem voltam egyedül. De közben rettegek a magánytól és attól, hogy öreg vagyok már az ismerkedéshez. Igazán nem is tudom, hogyan kell ismerkedni, azt hiszem:D
2016. dec. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!