Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szerencsétlen vagyok a szerelemben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 14:43
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

egy átlagos lány vagyok, volt már sok barátom de azutóbbi időben,(kb. egyéve) egy barátom sem volt. csak annyi, hogy kavarogtam 1-2 fiúval de egyikkel sem volt olyanról szó h összejövünk. most már unom az egyedül létet. olyan jó lenne, hogy ha valaki szerelmes lenne belém és énis belé, és egy csomó időt együtt töltenénk, átöltljük egymást, puszilgatjuk egymást.. stb.

nekem az ilyenek miért nem jönnek össze? neméretm.

2010. máj. 3. 14:52
 2/18 A kérdező kommentje:
ja, és 19 éves vagyok.
2010. máj. 3. 14:53
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy túlságosan zárkózott véletlenül?
2010. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Hol laksz? ( nem felszedni akarlak csak tájékozódni akarok )

Lakhelyen is sok múlik :P (tapasztalat)

22F

2010. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok zárkózott! egyébként Tolna megye
2010. máj. 3. 15:10
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túlságosan akarod és ezzel elriasztod a pasikat...
2010. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én 17 éves vagyok és énis szerencsétlen vagyok ebben!:/

2 éve szeretek 1 lányt és nagyon rosszal azzal a tudattal élni h soha nem lesz az enyém..:/

De mindenkinek megvan a maga párja szal ne csüggedj!;)

2010. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ja jó szar ugyanazt érzem 21 éves vagyok csak fiú,átérzem:(
2010. máj. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
pont ugyanez csak én 16 vagyok. ha van türelmed vársz, az idő elvileg segít(bár sztem ez nemigaz) és ha hiszel benne, hogy mindenkinek megvan a maga párja, a tied is nemsokára jönni fog. tényleg csak az a dolgod, hogy elhidd, és ne beszéld be magadnak, hogy úgyse lesz, mert az kihat a külsőre és a viselkedésre is. csak türelemmel, te is boldog leszel :)
2010. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
basszus ugyanez a kérdésem,megnyugtatásképen meg csak annyi h én 17 éves lány vagyok és nekem SOHA nem volt senkim pedig nagyon szépnek mondanak-épp ezért...
2010. máj. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!