Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire szerencsétlen a szerelemben MINDIG?

Figyelt kérdés

Nem volt sok barátom, de nemrég elhagyott a párom. Utólag tudtam meg, hogy átvert és szégyellt engem. Hülyét csinált belőlem. Én persze beleszerettem.

De van neki egy új barátnője már, kb. 2 - 3 hete lehetnek együtt. Nem kívánok neki se rosszat, se jót, de én nem tudok könnyen felejteni sajnos. Mindig így járok a pasikkal, és annyira szégyellem már magam, hogy még mindig szeretem őt. Az, hogy átvert és szégyellt engem, ezt tegnap tudtam meg :/


Mit érdemel az ilyen pasi?:(

És én? :S


22/L


2011. júl. 19. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért szégyellt téged ???
2011. júl. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért őt választottad? Ő nem tehet arról, hogy ilyen, ő csak önmaga. Te viszont tehetsz róla, hogy mellette döntöttél. Nem szerencsétlen vagy (és nem kiszolgáltatott, nem rajtad kívül álló okból "történnek" a dolgok), hanem rosszul választasz.

Nagyobb ön- és társismeret szükséges. Valamint igazán megismerni a pasit, mielőtt beleszeretsz.

2011. júl. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A külsőm miatt szégyellt. Túl sokan mondták körülötte hogy rossz az ízlése. Ezt is nemrég tudtam meg :/
2011. júl. 19. 12:42
 4/9 anonim ***** válasza:

De ha neki tetszettél,akkor miért érdekelte más véleménye?Ez hülyeség!Annyira buták az ilyen emberek,esküszöm butábbak,mint bárki más..(akik adnak másnak a véleményére)..

mert oké,meghallgatja a barátai véleményét,de..nem tudom!Nem kellene adni másnak a véleményére.És hogy vert át?

2011. júl. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most kezdhetnélek vigasztalni, hogy az ilyen pasi meg sem érdemelt téged, meg lépj túl rajta, és úgyis megtalálod álmaid hercegét.

Te nem MINDIG vagy szerencsétlen a szerelemben, mert amit leírtál, az 1 db tahóra vonatkozik, ha a többiek is ilyenek voltak, akkor viszont érdemes némi önvizsgálatot tartanod.

Arról pl., hogy neked mi kell ahhoz, hogy szerelmes légy? Vagy arról, hogy amikor elkezdesz egy kapcsolatot, akkor valóban azt az embert látod-e, akivel valójában vagy? Nagyon sokan esnek abba a hibába, hogy egy maguk által kreált álomvilágban élnek, amiben a legbunkóbb pasikat/nőket is képesek tökéletesnek látni.

Ne haragudj, de nehezen hiszem el, hogy egy olyan ember, aki téged átvert, és szégyellt, a kapcsolatotok alatt úgy viselkedett volna veled, ahogyan egy "normális" szerelmes férfi viselkedik a barátnőjével. Biztosan voltak jelei annak, hogy ő nemhogy nem szerelmes, de még csak nem is kedvel különösebben. Ilyenkor a legrosszabb megoldás úgy tenni, mint ha minden rendben lenne. Ha mindenkivel ilyen struccpolitikát folytattál, az sajna a te hibád.

2011. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon naiv voltam, amikor szakított velem, elhittem neki valamit amit mondott nekem (hogy lehet még remény, stb.), aztán pár nappal utána megtudtam hogy hallani sem akar rólam, hagyjam békén, semmit nem akar tőlem, még beszélni sem mert ciki lenne neki. Szakításnál konkrétan belőlem csinált hülyét, kereste az alkalmat hogy elhagyhasson és bűntudatot ébresszen bennem, hogy az én hibámból hagy el ... közben meg nem merte beismerni hogy nem szeret és nem akar velem lenni :(


És ezt mind utólag tudtam meg :(



Az előző kapcsolatomban én nem becsültem meg a páromat eléggé. Pedig mindent megtett. Azt a kapcsolatot én szúrtam el nagyon, és már bánom, de már késő.


Az utóbbi kapcsolatomban pedig a "párom" nem becsült meg, pedig megtettem minden tőlem telhetőt, hogy ne rontsam el ezt a kapcsolatot mint anno az elsőt.


És úgy gondolom hogy ez az utóbbi kapcsolatom volt a büntetésem az előző kapcsolatért, amit elszúrtam :(:(:(


Nem azt várom, hogy szenvedjen az exem, de az ilyen szemét emberek miért ússzák meg mindig büntetlenül?:(:(:(

2011. júl. 19. 12:58
 7/9 A kérdező kommentje:

És az a szomorú még, hogy nem jön össze egy pasi sem, pedig nem ülök és várom a sült galambot. Akivel szívesen megismerkednék közelebbről, azok átnéznek rajtam:(

Ezért gondolom azt hogy szerencsétlen vagyok mindig, mert soha nem jön össze. Ha pedig összejön, akkor átver az illető :/

Ez az első kapcsolatomra nem igaz, ő nagyon szeretett engem, de a hülyeségeimmel elüldöztem őt:(:(

2011. júl. 19. 13:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy valaki mindig szerencsétlen. A probléma forrása legtöbbször önmagunkban van. Azt használják ki, akit lehet. Talán egy kis önismeretet kellene tanulnod, hogy jobban tisztában legyél önmagaddal és jobban tud észlelni mások kommunikációját.
2011. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
látod! az előző párodat te nem becsülted meg, most visszakaptad. az élet már csak ilyen, egyszer kapsz egyszer adsz.
2011. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!