Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 körüli lányok, ti összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 körüli lányok, ti összejönnétek huszonéves egyetemista fiúval?

Figyelt kérdés
20onéves egyetemista, 185 cm magas, jóképű fiú vagyok. Egyetem mellett elvállalok alkalmi munkákat is, illetve most készülök beindítani a saját vállalkozásomat. Szabadidőmben utazgatok, sportolok, színházba, moziba,étterembe járok. Megvan mindenem, kivéve egy komoly párkapcsolat. Jól elvagyok egyedül, de néha azért jólesne ha lenne mellettem valaki. Sajnos az ismertségi körömben a korosztályomban minden lány foglalt, aki tetszik nekem, olyannal meg nem fogok összejönni, akihez nem vonzódom. Ezért gondoltam arra, hogy lehet, h kicsit fiatalabb lányokkal kéne ismerkedni. Engem nem zavar a korkülönbség, csak az számít, hogy egy hullámhosszon legyünk, illetve ,hogy érett személyiség legyen az illető.
2016. dec. 27. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem, mert búza
2016. dec. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Simán
2016. dec. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Miértne jönne össze egy 18éves lány egy huszonévessel?

Szerintem simán. Na jó ez elég gyenge megfogalmazás volt de a lényeg a lényeg.

Majd ugyis rátalálsz a megfelelő lányra.:)

Sok sikert:))

2016. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a 20-on éves?Nem mindegy hogy 21 vagy 29...Olyan 23-24-ig összejönnék,ha külsőre,stílusra is bejön.

19/L

2016. dec. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Persze! Sőt, a legtöbben az érett pasikat kedveljük, akiknek már van tapasztalatuk, akikkel nyugodtan el lehet beszélgetni komolyabb dolgokról is. :)
2016. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
hát szinte minden 18 éves lánynak 20on éves pasija van :D de amúgy ki szerint vagy jóképű fiú anyukád szerint? :D mert ha a lányok mondják ezt fura hogy nincs senkid :D
2016. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66os is csaj, ráadásul ribi is
2016. dec. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sok lánynak bejövök, de nekem nem jön be mindegyik, olyannal meg nem leszek együtt, aki nem vonzó számomra. Amúgy olyan lányok is mondják, h jóképű vagyok, akik párkapcsolatban vannak, de náluk nem fogok próbálkozni, mert senkinek a kapcsolatát sem akar szétbomlasztani.
2016. dec. 27. 18:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy kis nyámnyila elkényeztetett alak lehetsz, a nők nem szeretik, ha valaki alap dolgokkal kérkedik. Valószínűleg, ha ezelet felsorolod egy nőnek azonnal ott fog hagyni, mert semmi izgalmasat nem csinálsz.
2016. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!