Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Huszonéves/egyetemista fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves/egyetemista fiatalok, ti mennyire vagytok képben a nászajándékot illetően?

Figyelt kérdés

A baráti társaságból mi kezdjük a "házasodást", a többiek is 23-25 év körüliek, viszont sokan még egyetemisták és hát...kicsit más életszakaszban tartanak még. Nekik kellemetlen lenne mondani hogy hozzanak borítékot, viszont mivel a kaja-pia kombó mellett a szállást is álljuk, ezért ha bármit is szánnának nekünk, a pénz jönne jól az étkészlet helyett (2 éve együtt élünk és lakásra gyűjtünk). Csak sajnos van olyan érzésem, hogy ezt maguktól nem fognák fel, mert pl. a 70.000 Ft-os esküvői fotós áron is roppant mód meglepődött az egyikük (hogy mennyire drága, pedig ha tudná hogy manapság milyen árak vannak...).


Szóval mennyire lehet bízni abban, hogy huszonévesen is tudják hogy ilyenkor illő adni valamit?


2015. ápr. 30. 21:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%
Pénz jönne jól. Hát igen. Nekem is pénz jönne jól. Meg gondolom, nekik is, az egyetemistáknak se fenékig tejfel. Adnak, amit adnak, ami telik tőlük. Szerintem nem idióták, hogy ne tudják, vinni illik valamit. Ha nem olyat, vagy annyit kapsz, ahogy elképzelted, akkor meg ez van. Ez az esküvőd, nem a Gazdálkodj okosan társasjáték. ha nem álltok jól, ne esküdjetek, vagy kurtítsátok meg a vendéglistát. Most vagy a barátok és a buli a lényeg, vagy rongyozunk.
2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
62%
Én erről az oldalról tudtam meg, hogy van belépő.
2015. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem sokan nem fognak adni semmit.. akik meg adnak, azok max 10 ezret vagy valami értelmetlen ajándékot.
2015. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 38 fős lakodalom nem túl nagy, de mivel se a vőlegényem barátai, se az én barátnőim nem jártak még nagyon esküvőn/lakodalomban, így nem igazán tapasztalták meg ezeket a dolgokat. A kérdés, hogy ennek ellenére tudják-e az "illemet" (menyasszonytánc pont ezért nem lesz ,mert nem akarjuk lehúzni az embereket)
2015. ápr. 30. 21:59
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Úgy beszélsz róluk, mint valami kivert kutyákról. Mikor én voltam először lagzin, vagy kérdeztem a tapasztaltabbtól, vagy csendben voltam és figyeltem. Gondolom, erre ők is képesek. A meghívóba meg bele lehet írni már manapság, hogy lakásra gyűjtötök, borítékot kértek. Nekem nem szimpatikus húzás, de ha ekkor a görcs, akkor uccu! És akkor ad, amennyit tud, nem kaptok étkészletet és hasonlókat.
2015. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az esküvőd, nem a Gazdálkodj okosan társasjáték."


Ez mekkora. XD

Lehetne a topic alcíme.

2015. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A meghívó már kész, abba semmiképp sem akartunk ilyet beleírni.


Remélem az ő bulizós életmódjuktól el tudnak majd tekinteni, és gondolnak majd arra hogy házasság,gyerekvállalás előtt állunk és nem tárgyi dolgokra van szükségünk.

2015. ápr. 30. 22:06
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Lehet mondani nekik. Egy közeli barátot megkérni, hogy pletykálja el a barti körben "véletlenül", hogy nem tárgyi ajándékokra van szükségetek.
2015. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
95%

De lenéző vagy...


Nekik a saját életük a legfontosabb, akkor is, ha az bulizásból áll. Nem az, hogy a te életedet finanszírozzák. Ha nem telik rá, nem veszem meg - engem így tanítottak.

2015. ápr. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Csak nekem az a furcsa, hogy régen mindenki tudta, hogyha esküvőre megy, akkor illik megajándékozni az ifjú párt. Manapság meg mindenki teherként éli meg...
2015. ápr. 30. 22:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!