Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem volt jogos azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem volt jogos azért botrányt rendezni mert eltűnt ismerkedés közben?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem netről egy lánnyal. Sokat beszéltünk, így szimpi volt. Egyik nap se szó se beszéd de eltűnt letiltott a facerol.

Teljesen bepipultam hogy ez egy teljesen inkorrekt dolog volt...semmi magyarázat, teljesen jól beszélgetünk erre...

Velem ilyet senki nem csinálhat.

Mivel tudtam hol dolgozik elmentem hozzá és eléggé indulatosan elmondtam neki a munkahelyén a véleményem, nem ordítottam de felemeltem a hangom, a lány csak hallgatott. Erre a kisebb cirkuszra kijött valami főnök hogy mi ez és mondta hogy mind ketten takarodjunk innen mert rendőrt hív.


Azért bánom a dolgot de valahol érthető is ha ő sem volt korrekt -én sem leszek az. Nálam nem lehet csak úgy eltűnni netről....


2016. dec. 29. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
99%

Hát ha ez igaz, és nem egy kamu.

Akkor te egy igazi hülye vagy, és bebizonyítottad, hogy jól tette h megszakította veled a kapcsolatot.

2016. dec. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy teljesen komplett :D
2016. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:
1. Miért lennék hülye hm....... ez egy teljesen szemét húzás volt részéről.....tudod nálam még él az adok kapok játék....olyan vagyok amilyen velem az emberek....
2016. dec. 29. 08:26
 4/76 anonim ***** válasza:
96%
Hiába adod vissza amit kapsz, o nem ment el a munkahelyedre ordítozni. Es ha letiltott? Semmi nem volt köztetek. Esetleg pár hónapos kapcsolat utan megertenem, hogy magyarázatot akarsz, de igy.. jol tette hogy letiltott.
2016. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ismerkedős fázisban bármikor bekefér, hogy így hirtelen eltünjön bárnelyik fél. Ez olyan mint a próbaidő a munkahelyen. :)

Arról nem beszélve, hogy a két húzás nem volt egy szinten. Ő egy kicsit megbánthatta az önbecsülésed. Te viszont az összes munkatársa előtt leégetted, ráadásul mivel a főnöke őt is elzavarta, így még az állását is veszélyeztetted. Ezért írtam, hogy jól tette h ignorált.


1-es voltam

2016. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
5. Azt nem bírom legjobban ha valaki nem egyenes. Igen az önbecsülésem fontos. Nem azt mondom ez már lehet túlzás volt de szerintem nem fér bele ismerkedős fázisba sem az tiszteletlenség. Ugyan olyan dolog hogy utcán is tisztelet teljesen kell bánni a másikkal, átadod a helyen a buszon az idősnek, köszönsz ha boltba lépsz, előre engeded a nőt. Ha ezt nem csinálom meg hogyan fogja megtanulni hogy tisztelni kell a másikat
2016. dec. 29. 08:43
 7/76 anonim ***** válasza:
97%

Te pszichopata vagy. Jól tette ,hogy letiltott.

Nem tudom, engem ha letiltana egy csaj inkább elgondolkoznek,hogy mekkora gyökér vagyok. Vagy csak szimplán nem foglalkoznék vele ,de ilyent. Mi lenne ha járnatok? Nem venne fel a telefont és elmennel a munkahelyére balhézni ,hogy mi az hogy nem veszi fel amikor te hivod?

2016. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 A legrosszabb ***** válasza:
99%
Félelmetes vagy, bro. Ez a "velem ilyet senki sem csinálhat" nagyon ultimate. :D Legközelebb mit csinálsz a következő csajjal, aki lekoptat? Elnyiszálod a torkát?
2016. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
8. Azért nem vagyok bolond és gyilkos, ez csak egy kis lecke volt...
2016. dec. 29. 08:49
 10/76 anonim ***** válasza:
99%
O nem a baratnod volt, es meg csak szexkapcsolatban sem voltatok, tehat nem jogos. Ezzel magat is jol leegetted, ot meg lehet, h kirugattad. Tudod hanyszor csinaltak velem a pasik, h randi utan nem hivtak fel, hiaba igertek? Nemelyikkel meg pontos datumot is megbeszeltunk, h mikor lesz, es bacctak eljonni. Lenyeltem es keresgeltem tovabb. Nem men el kiverni a balhet, mert olyanra nem aldozok felesleges idot, akinek ennyire nem voltam fontos. Inkabb arra aldozom azt az idot, h randizzak ujra valakivel,aki lehet, h nem fog megint eltunni, mint az elozo.
2016. dec. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!