Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem volt jogos azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem volt jogos azért botrányt rendezni mert eltűnt ismerkedés közben?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem netről egy lánnyal. Sokat beszéltünk, így szimpi volt. Egyik nap se szó se beszéd de eltűnt letiltott a facerol.

Teljesen bepipultam hogy ez egy teljesen inkorrekt dolog volt...semmi magyarázat, teljesen jól beszélgetünk erre...

Velem ilyet senki nem csinálhat.

Mivel tudtam hol dolgozik elmentem hozzá és eléggé indulatosan elmondtam neki a munkahelyén a véleményem, nem ordítottam de felemeltem a hangom, a lány csak hallgatott. Erre a kisebb cirkuszra kijött valami főnök hogy mi ez és mondta hogy mind ketten takarodjunk innen mert rendőrt hív.


Azért bánom a dolgot de valahol érthető is ha ő sem volt korrekt -én sem leszek az. Nálam nem lehet csak úgy eltűnni netről....


2016. dec. 29. 08:17
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
0%
A csaj meg a kérdező emberinen jártak el. Csaj gyáva volt, a kérdező meg felháborodott. Egyébként engem itt a főnöm magatartása nem tetszett. Én bevédtem volna az alkalmazottam.
2016. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember megvárta volna a munkahelye előtt, ha már mindenképp személyesen akarná tisztázni vele a dolgot, és nem úgy, hogy a munkahelyén kellemetlen helyzetbe hozza mások előtt.

Figyelj, a családtagjaimhoz vagy barátaimhoz sem állítanék be random a munkahelyükre, nem hogy egy idegenhez magyarázatot követelve miért tiltott le a chaten?


(Nem tudom, hogy érzed- e a helyzet tragikomikumát?)

És aki természetesnek tart minden ilyenféle rajtaütést, azzal nagy gondok vannak.

2016. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy a lány nem fog tiltogatni senkit. Szerintem szerencsétlen már nem is fog ezek után neten ismerkedni és igaza is lesz.


Tegyük fel, hogy ez a történet igaz, amit előadtál. Ha minden előzmény nélkül letilt és eltűnik, akkor ő egy h..e p.csa. P..kal meg nem foglalkozunk, főleg nem megyünk be a munkahelyére.


Mivel te ilyenre képes voltál, már a sztoridat se hiszem el. Valószínű próbált már ő lekoptatni, csak nem értettél a szép szóból. Ismerem a fajtádat, csak nem tudom, hogy lehetnek ennyire sz..házi "férfi"társaim. Farokküldözgetők, zaklatók," az a nő foglalt, akin fekszenek" elvet valló fogyatékosok, stb.. Lehet itt a nőket is szidni, de amennyi sztorit hallok én baráti társaságból, nem csodálkozok, hogy szerencsétlenek már nemet se mernek mondani.


Van egy kedves lány barátom, őt kb 3 hónapja zaklatta egy ilyen kis gyökér, hiába utasította el többször is, úgy volt vele, hogy ő biztos bejön a csajnak, csak túl félénk és ezért neki csak tovább kell nyomulnia és nyert ügye van. Szegény lány már tőlünk kért segítséget. Rá is cseszett a h..egyerek, mert elég összetartó baráti társaságunk van, aztán mikor a nyomorékot hatan vártuk meg az egyeteme előtt, akkor már nem volt olyan vagány gyerek, csak mikor egy 50 kilós nővel kellet emberkednie. Nem volt a mi módszerünk se túl elegáns, de a hozzád hasonló parasztok ebből értenek. Vigyázz te is kinek mész a munkahelyére, nehogy egyszer a te pofádat is beverje valaki, aztán rájössz mennyire f...a dolog védtelen nőkkel keményedni.

22/F

2016. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
100%
Most ez lesz a legújabb trend?Kvázi egymásnak is ismeretlen emberek netes ismerkedés után bejárogatnak zaklatni a másik felet a munkahelyén egosérülés miatt?Ha mindenki ezt tenné egy tiltás miatt, akkor az egész napja másról se szól, mint a munkahelyi zaklatásról...
2016. dec. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem az emberek nagyrészét. Milyen korrektség meg tisztelet? Ez egy közösségi oldal ahol mindenki úgy kezeli az adatlapját és fiókját ahogy neki tetszik. Nyilván nem véletlenül tiltotta le a kèrdezőt, aki amúgy mellékesen igencsak lelkisérült és agresszív a viselkedése alapján. Vélemènyem szerint azt sem fogadta volna el ha a lány szépen visszautasítja. Mellesleg azt sem értem MI JOGA van bárkinek is ilyen szinten beleszólni vègülis egy idegen èletébe! A történetben nem esett szó egyetlen találkozóról sem amely által végülis a lány a kérdező számára IDEGEN.
2016. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
Régi kérdés. Viszont ez amit írok aktuális a mai napig. A nők sajnos imádnak Ghostingolni(szó nélkül eltűnni) látszólag minden rendben van, de mégis egyszercsak ok nélkül elkezdik tiltani a másikat. Nem kellett volna cirkuszolni a nővel, mert sajnos ezzel az esély csak csökkenni fog. A te érzésed érthető volt, csak kicsit túllőttél a célon :/ Nekem is megfogalmazódnak a gondolatok hogy egy Ghostingoló személyt hogy büntethetnék meg de nem teszem, mert nem ér annyit az egész, hogy egy hülye picsa miatt elcsesszem az esélyemet.
dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!