Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnya pasi - szép nő? Mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya pasi - szép nő? Mennyire számít mások véleménye, a társadalmi normák/elvárások?

Figyelt kérdés

Az ismerőseim akárhányszor megláttak egy össze nem illő párt teljesen kiakadtak. Pl hogy egy helyes pasi mért van egy csúnyább lánnyal, és fordítva, és én sem értettem. Nem rég viszont a legjobb barátnőm megismerkedett egy pasival, aki nem éppen tartozik a helyesebb kategóriába, de valamiért mégis össze akar jönnni vele, pedig külsőre nem éppen az esete, sőt.. Viszont a barátaink azt mondják, hogy nagyon nem illenének össze, és a stílusuk is teljesen más (a srác rocker). A családja azt mondta, hogy ne próbáljon meg összejönni vele, és hogy az előző pasija után nem fogják őt elfogani.(az a tipikus rohadt helyes, öltönyös pasi) Én viszont azt akarom, hogy a barátnőm boldog legyen. Most nagyon nem tudja mit csináljon, mert tart attól, hogy mit gondolnak majd mások, vagy a szülei nagyon megharagszanak rá. És nem bírná elviselni, ha mindenkitől állandóan azt hallaná, hogy úristen miért jöttek össze. Én azt mondtam, hogy döntsön úgy, ahogy jónak látja, ne foglalkozzon másokkal, de úgy néz ki nagyon nagy a nyomás/elvárás így a "társadalom" részéről és nem tudja mit tegyen.


Szerintetek sem kéne esélyt adnia a srácnak csak azért mert mások nem fogadják el?


2017. jan. 14. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Menj át a tini rovatba, ott szokott csak a külső számítani. Elég IQ light dolog.
2017. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Felszínes világban élünk.


Ezért számít manapság guiness rekordnak egy 1.5 éves kapcsolat, mert mindenki csak ezt a szintet nézi, hogy csúnya/szép, nem fontos, hogy milyen beszélgetni, nem fontos, hogy milyen együtt élni a másikkal, hogy mennyire megbízható, szórakoztató, kellemes az ágyban, közösek a hobbik az érdeklődés, a világnézet...



Sajnos az emberek nagy része akkor is felül erre a bandwagonra, ha egyébként nem ért vele egyet, mert a többség elvárásainak megfelelés fontosabb a saját boldogságánál, így aztán inkább pár havonta szakít valami hozzá nem illő emberrel, mint, hogy a barát(nő)k megszólják, hogy csúnya pasival/csajjal jár (még akkor is, ha ő egyébként vonzónak találja a másikat attól, hogy nem D-s melltartót hord, vagy nincsenek 50-es karjai)

2017. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#1-es: általában én szoktam a tini rovatba küldeni minden tini kérdést, de ezzel most nem értek egyet.


Bőven elmúltam a tini korból, sőt közelebb a 40, mint a 30, de alapjában véve egyetértek a kérdezővel. Én is érzékelem, hogy 30+ emberek is azon lovagolnak, hogy X hogyan kezdhetett Y-al, mert a csaj milyen bombázó, a srác meg egy kis szemüveges átlag (vagy fordítva). És akkor is teszik a megjegyzéseket, amikor a szebb fél végre révbe ér, a sok vacak kapcsolat után talál valakit, akivel tényleg jó, akkor is ha egy kicsit pocakos a srác, vagy szeplős a csaj, nem számít, a kérdés, hogy miért nem egy modellre vágyott.



Nem véletlenül van ennyi magányos 30+ ember is, mindenki várja a tökéletes, média által rögzített lovagot/hercegnőt, ha egy kicsit kopaszodik a srác ennyi idősen, akkor nem kell, ha a lánynak szarkaláb van a szeme alatt, akkor nem kell, akkor inkább az egyedüllét, mint, hogy megszóljon a falka a nem megfelelő párválasztás miatt.

2017. jan. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Ritka felszínes egy nép vagyunk,ez van.Nyugaton annyira letojják,ki hogy néz ki és nem sokára költözök is oda valakihez.Magyar mércével csúnya csajként nem annyira jön be a rocker stílus,de ha a barátnőd egy rockert szeret,hát azt szeret.
2017. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen a "magyar mércével csúnya csaj", de ne vegyél mérget arra, hogy nyugaton más a helyzet...



Persze, mikor ide jönnek legénybúcsúzni berúgnak, és lyuk-lyuk elven csajoznak félájultan, akkor tényleg nem törődnek ilyesmivel, de mikor párválasztásra kerül a sor, akkor ez a felszínesség az egész nyugati világra igaz

2017. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!