Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek általában bejönnek e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek általában bejönnek e az apu testű pasik?

Figyelt kérdés

[link]

[link] Az ilyenekre gondolok,vagy mindenki,csak alfa hímeket akar?



2016. nov. 1. 09:47
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
71%

Nem jönnek be.

Mi számít alfa hímnek? Mert ha az, h valakinek van önkritikája és nem hagyja el magát, sőt, tesz azért, h jól nézzen ki és ne legyen csüngőhasú, akkor igen, hála az Istennek, h vannak alfa hímek is!

2016. nov. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%
Ezek nem apu testűek, hanem szimplán dagadtak. 50 évesen ezek a formák mondjuk már nem annyira gázak, viszont az az, hogy valaki 25 évesen azt mondja, hogy nekem apu testem van, szeressenek így. Én is kövér voltam régen, de rájöttem, hogy ez nem működik. Most sportos vagyok, és nem bántam meg, hogy váltottam. Fiatalon legyünk sportosak, az apu test meg ráér 50 évesen. 23/F
2016. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A legböszmébb Feri ***** válasza:
87%

"apu testű pasik"


Az apukák nevében ezt kikérem magamnak!!

(nem vagyok apuka)

2016. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
81%

Hat, szerintem par apu fel lesz haborodva azon, h a dagadt es sorhasu ferfiakkal azonositod oket :) Az en apamnak 50 eves koraig kockas hasa volt. a parom 35 folott van es gyonyoru teste van, es persze o is apuka. Meg az ismeretsegi koromben is sok 40 folotti apuka van, aki odafigyel magara...

Szoval nem, nem tetszenek az igenytelen ferfiak.

2016. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
1 2 3 pedig sok internetes hírportál,azt írja,hogy most már ez az alkat a menő a nőknél,a sportos,és kigyúrt pasik már kevésbé. xd
2016. nov. 1. 10:26
 6/39 anonim ***** válasza:
91%

"sok internetes hírportál,azt írja,"


Meg a brit tudósok.

2016. nov. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
29%
A két véglet között van átmenet. Egyébként értelmes nőnek másodrangú, hogy kockahas vagy aputest figyel-e be a párjánál. A többi nő pedig siránkozik, hogy veri az ura, lelép vagy szimplán csak egy lusta disznó.
2016. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
58%
Csomó ilyen alkatú haveromnak van csinos barátnője, szóval ízlés kérdése.
2016. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem kell atomkigyúrt pasi, de ilyen lógóhasú sem. A kettő között... Már a testalkatból is "divatot" kreálnak? :D Nőknél nincs valahol feltüntetve, h 2016-os év a bálna testalkat trendje? Jó lenne, mert akkor sz**ok a diétára és az edzésekre! :D
2016. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

Ez már véglet az aputesteknél.


Az izomra kicsit hízott, kicsit leeresztett test szerintem szexi, de ehhez nem kell sörhas, csak egy vékony zsírréteg egyenletes eloszlásban.

2016. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!