Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy pótolhatnám a szeretethiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy pótolhatnám a szeretethiányomat, amit a barátom nem tud megadni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon eltérő a szeretetigényünk, a barátom sokkal kevésbé vágyik rá és ezért keveset is ad, ami nekem emiatt folyamatosan hiányzik.

Vannak alternatívák, amivel ezt pótolni tudom?


2017. jan. 19. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Egy olyan parral, aki megadja, amire vagysz.
2017. jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha a másik nem akarja, akkor sajnos nincs, és ha később sem fogja akarni akkor szenvedni fogsz. Az ellentmondás, hogy ott az orrod előtt a szerelmed és úgy van szeretethiányod sokkal jobban meggyötör, mint maga a szeretethiány.
2017. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Én ugyan így vagyok mint te csak férfiként. A barátnőm sajnos nagyon nem igényli az ilyesmit. Én meg már le lettem oltva, hogy ne nyomuljak meg tapadjak rá annyira.
2017. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tedd féltékennyé, garantálom hogy elkezd kaparni!
2017. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha az utolsóra hallgatsz , akkor hibát követsz el :) bizalom ugrik és még ki is tehet , nem beszélve arról ,hogy egy kapcsolatban nem kellene egy harmadik felet hülyíteni :) szerintem mond el neki mit érzel , az a legtisztább :) hidd el nem lesz semmi baj :) vagy pedig valahogyan vedd rá ,hogy többet foglalkozzon veled :) tervezzen programokat amiben ő is szívesen rèszt venne :) de semmi fèle keppen ne erőltesd rá , az visszafelé sülhet el :) de menni fog , szerintem ez nem nagy probléma , megoldható :)
2017. jan. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóba nem sok fantázia szorult ha csak egy harmadik személy bevonásával tudja a párját féltennyé tenni. Akár az is elég ha elkezd csinosabban öltözni,erősebb smink stb. Egyből beindul a pasi agya. Valószínű jobb tanács h beszélje meg a manussal h foglalkozzon vele többet...milyen már ez? Hé babám tessék engem jobban szeretni?
2017. jan. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem féltékeny típus, egyébként sem fogok játszmázni. Eddig pont a bizalmon dolgoztunk, nem fogom féltékennyé tenni
2017. jan. 20. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!