Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép nőket általában csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép nőket általában csak a szépségükért "szeretik"?

Figyelt kérdés

Átlagos férfiként kérdezem.


Mindkét véleményére kíváncsi vagyok.



2017. jan. 21. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem !Hosszú tàvon nem működik a szépség àpoltsàg stb eleinte jó de ha a màsik fél màr pl csalàd stb akar akkor lehet szép helyes az édes kevés lessz!
2017. jan. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már maga a kérdés is buta, ne haragudj:/
2017. jan. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Édes kevés önmagában a szépség. Ha a felszín alatt nincsen semmi, akkor az hosszútávon nem nyerő dolog.
2017. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát kérdező, téged az eszedért biztos nem.
2017. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A szépségükért, csak szexelés.

Ahhoz, hogy szeressenek is valakit, sokkal több kell, mint kidobott cicik, kerek popsi, stb.

2017. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan, aki igen.


Egy biztos, akár férfi, akár nő az illető, könnyebben felhívja magára a figyelmet, ha jól néz ki. Utána meg lehet ismerni a belsőt.

2017. jan. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, csak akkor, ha a szépségén kívül semmi más érték nincs benne.
2017. jan. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szép nő buta, akkor igen, csak a szépsége miatt szeretik. De ha a szép nő okos, akkor (jobb esetben!) nem csak amiatt.


31/N

2017. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Azt monodják édes kevés és hogy nem a szépség a fontos. Ne higgy nekik. Ketté vizelnének egy igazán szép nőtől, ne gondold, hogy bárki is visszautasítana egy igazi bomba nőt. Főleg az itt irogató fórumozók közül.


Komolyra fordítva a szót! Nekem van ebben tapasztalatom és ezt úgy mondom neked. Nem nem szép nő vagyok, férfi vagyok. A kérdésed az volt, hogy a szép nőket általában csak a szépségük miatt szeretik? Igen


Általában igen. Általában a nagyon szép nők egész életükben szépek voltak, szép kislányok rengeteg előnyhöz jutottak már kicsi koruk óta ezáltal, tudják magukról mennyit érnek, hogy a szépségük milyen fontos. Ezért általában a személyiségük is ehhez igazodik, kevés igazán szerény és művelt szép lány van. Általában nehezebb őket elviselni, ez az ár amit fizetni kell a szépségükért. Én ezt mint öreg motoros mondom neked az egész életem tapasztalta alapján. Van olyan nő akiért megéri a több áldozat de van akiért nem mert sosem lehetsz boldog mellette. Igazán szép és értékes nőt eddig csak kettőt ismertem. Szerintem itt sokan a szépséget nagyon tág értelemben veszik, ide sorolják a szinte átlagos vagy átlag feletti lányokat. Én azokról a szépségekről beszélek aki egy a millióból. Lehet te nem rájuk gondoltál de szerintem így a logikus. És tényleg a magyar lányok a legszebbek

2017. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: ja...a szépség meg relatív, maradjunk annyiban;) ami neked az Ú és Á az nem biztos, hogy másnak is a zsánere, ezt ne felejtsd el.
2017. jan. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!