Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le az egyedüllé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az egyedüllétet?

Figyelt kérdés
Nem volt még baràtom,màr 21 vagyok de mostanàban sokat gondolok a dologra...de nem talàltam még senkit..hogyan kössem le a gondolataimat?
2017. jan. 22. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is szedd össze magadban, hogy milyet is szeretnél találni. Aztán ismerkedj. :)
2017. jan. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van màr kiszemelt csak én nem tetszek neki.. :)
2017. jan. 22. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem ő a te embered. Próbálj hasonló tulajdonságú embereket keresni, de ne hasonlítgasd hozzá. Sokan éveket töltenek el azzal, hogy egy ember után vágyakoznak, ne ess ebbe a hibába. :)
2017. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

soha sem vagy egyedül, magadnak mindig ott vagy


javaslom, hogy kezdj önismerettel foglalkozni :)


ismerkedj neten, bulizz, sportolj

2017. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja hát ha a kiszemelted 185 centis sportos testalkatú vagány gyerek, te pedig egy kis nyimászta elől deszka hátul pad kinézetű vagy pedig donna tonna testalkatú csaj vagy akkor nem lesz soha senkid, vagy is lesz és úgy fogják hívni, hogy sziamiaú.
2017. jan. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Először választ kell tudnod adni arra a kérdésre, hogy miért nem volt még barátod, 21 éves létedre! Felelj őszintén!
2017. jan. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 önbizalomhiàny leginkàbb
2017. jan. 22. 16:35
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi miatt van önbizalomhiányod?
2017. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok megelégedve a külsőmmel..(de màr dolgozok rajta),illetve bebeszélem magamnak hogy nagyon csúnya vagyok,ezt sugallom,így àrad belőlem a pesszimizmus
2017. jan. 22. 16:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor megválaszoltad a saját kérdésed: úgy győzd le az egyedüllétet, hogy hozd rendbe a külsőd. Nincs csúnya nő, csak lusta, igénytelen. A legrosszabb adottságokkal is lehet valaki vonzó, ha tesz ezért.

A másik bajod valószínűleg az, hogy nagyon alacsony a libidód, nincs benned elég életerő, életigenlés, vágy. Ha lenne, akkor nem "mostanában" gondolnál sokat a társra, hanem már hamarabb feltámadt volna benned az igény, hogy legyőzd az akadályokat, változtass a külsődön. Lehet, hogy valaki (pl. szülők, neveltetés) elnyomják a libidódat?

2017. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!