Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az a szituáció amire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az a szituáció amire utólag visszagondolva azt mondjátok "te jó isten ennyire hülye voltam? "?

Figyelt kérdés
Akár kapcsolatban, akár szingliként.
2017. jan. 22. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Amikor megbíztam az emberekben.
2017. jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Jósnőhöz kezdtem el járkálni,és minden hülye rituálét megcsináltam amit mondott,ásástól az égetésig,hogy visszajöjjön hozzám.Nem voltam százas :)
2017. jan. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Még fiatalon történt...


A srác a 2. randin azt mondta, hogy "szeretlek".


2 hónapig voltunk "együtt", kiderült, hogy a srác nem teljesen "ép". Mit bántam meg?

Azt, hogy, azon nyomban nem vettem egy nagy hátraarcot, mikor először megláttam! (Online ismertem meg, az óta többet nem ismerkedtem interneten keresztül.)

2017. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

Sosem volt sem randim, sem párom és az első srácot nahy naival felhívtam magamhoz ismerkedni... Aztán csodálkoztam, hogy miért akar annyira a fölsőm alá kukkantani.

Istenem, milyen hülye naiv voltam, jó, hogy nem történt baj

2017. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A kihasználatlanul hagyott lehetőségek. amiket az adott pillanatban nem ismertem fel. Na azok például ilyenek. :)


30F

2017. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt, úgy viselkedtem, mint egy retardált öt éves. :D
2017. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
amikor beszélőviszonyba kezdtem egy lánnyal 10 éve.
2017. jan. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerelmi bánat miatt spiccesre ittam magam, és másnaposan suliba mentem. Egész nap egy f.@sz voltam mindenkivel.
2017. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Naponta ez történik velem.
2017. jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Teljesen lefagytam a randin, annyira tetszett a srác.

Hebegtem-habogtam, totál kacifántos, se eleje, se vége mondatokban beszéltem, rengeteg tudományos szakszóval megfűszerezve. A srác nagyon tetszett, én pedig berezeltem, mert nem éreztem magam épp a top formámban, nem tudtam, mi a fenét akarhat tőlem :D Totális szerencsétlenségnek éreztem az egész randit,a végére eléggé letörtem, hogy jól elcsesztem az egészet, és épp emiatt, amikor megcsókolt, lesokkolódtam. Visszacsókoltam, tény, de eléggé fap.nának tűnhettem :D

2017. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!