Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok tőle semmit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok tőle semmit, hogy mondjam meg neki, hogy ne sértődjön meg?

Figyelt kérdés

Kb. 2 éve ismertem meg a srácot, egy volt ismerősöm által, vagyis haverok. Sokat eljártunk bulizni, rendeztünk házi bulikat. Már akkor is tudtam, hogy tetszem neki.

Az utóbbi 3 hónapban állandóan rám ír fb-n. Amivel előtte nem is volt gond csak az utóbbi időben nagyon rám "szállt" túl sok ez, szinte rám erőlteti magát. Szégyen, de van amikor nem válaszolok neki. Állandóan a találkozóval jön, hogy jó lenne talizni. Viszont én időközben elköltöztem más városba, 120 km messzebb.

Nem tetszik, soha nem is tetszett, max havernak tudom elképzelni.

Hogy tudnám finoman közölni vele, hogy vegyen vissza? Másrészt, hogy nem szeretnék tőle semmit.

1 évvel ezelőtt volt kórházban mert lelkileg eléggé összeomlott, a munkatársai állandóan cikizték meg nehezen tud megnyílni másoknak.



2017. jan. 24. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia Pista! Ne haragudj, de nem szeretnék veled találkozni. Üdv: Marcsi
2017. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális hangnemben, nyíltan közölnöd kell, hogy barátságnál többet nem akarsz tőle (vagy már azt sem, ezt tőled függ).


Ha továbbra is kedves vagy vele válaszolgatsz a leveleire, azt hiszi, hogy lehet esélye és továbbra is nyomulni fog.


Beszélj vele őszintén arról, hogy milyen kapcsolatot akarsz vele a jövőben.

2017. jan. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt kár a haverságot is erőltetni, egyrészt mert amúgy sem beszélgetsz vele szívesen, másrészt mert amíg tartjátok a kapcsolatot, mindig benne lenne a pakliban, hogy ő reménykedik többen.

A legtisztább, ha egyértelműen közlöd vele, hogy nem szeretnél vele beszélgetni. Én a helyedben azt írnám, hogy a közös bulizások kellemes emlékek számodra, de már új fejezet kezdődött az életedben, új barátaid lettek és inkább rájuk szeretnél koncentrálni.

2017. jan. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 24. 11:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes finomkodni, abból csak félreértés van. Konkrétan meg kell neki mondani, hogy nem lehet köztetek semmi. Minél előbb, annál jobb. Én ezt férfiként írom, úgy hogy voltam ilyen helyzetben ,ahol a lány hónapokig hagyott reménykedni, ami rengeteg fájdalmat okozott nekem. Sokkal jobb lett volna mindkettőnknek, ha rögtön az elején megmondja, hogy NEM.
2017. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem kapott tőlem semmi biztatást, hogy esetleg azt gondolhatja.

Nem arról van szó, hogy nem akarok vele beszélni mert néha váltunk pár szót az oké, csak az utóbbi időben lett ez túl sok, hogy majdnem naponta, kétnaponta ír.

2017. jan. 24. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt valóban nem lehet finomkodni. Mi, pasik, a szóból értünk. Kerek perec mondd ki, ami a begyedet nyomja. Ha ettől megsértődik, az ő baja.
2017. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

"Ne haragudj, kedvellek mint ismerőst, barátot, de nem szeretnék ettől többet, nem vagy az esetem."


Mi olyan bonyolult ebben? Semmi bántó nincs benne, de mégis lényegretörő. Ha nem érti meg vagy megsértődik ezen akkor ő a hülye.

2017. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan pasi aki nem akart lekopni pedig sokszor jeleztem neki hogy nem !De a legjobb megoldàs hogy ha bepasizol mert akkor tudni fogja hogy nincs esêlye nàlad !Minden esetre mond meg neki hogy csak baràtok legyetek mert te nem érzel többet irànta!
2017. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!