Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja felfogni, hogy nem akarok tőle semmit?

Figyelt kérdés

Exemmel 2 éve szakítottam, egyszerűen azért mert túlzottan féltékeny volt és a barátaimtól(nem a haverjaimtól) is próbált elmarni. Az utolsó löketet az adta amikor hajnali 2-kor felhívott. Azon az estén ő egy osztály találkozón volt, én pedig egyik barátom születésnapján. Eleinte nem volt semmi vita megbeszéltük, hogy mind a kettő fontos esemény egyikünk balra, a másik jobbra. Aztán másnap mikor találkoztunk a kávéházban úgy "megszidott" mintha megcsaltam volna. Ennek egy nagyon egyszerű oka volt mivel 2 régi lányismerősömmel(mind a kettőjükkel találkozott már) feltettem egy közös képet instára. Abban a "beszélgetésben" szakítottam is vele, mivel nem ez volt az első hasonló eset.

Két évig semmit nem tudtam róla(mondjuk nem voltam rá túlzottan kíváncsi se), de azóta nincs is komolyabb kapcsolatom. Viszont az elmúlt két hétben különös dolgok történtek. Elsőre rám írt a facen laza két év némaság után, azzal nem is volt semmi gond megbeszéltük végre a régi dolgokat. Aztán mikor haverommal elmentünk edzeni(3 éve ha nincs valami világégés ugyanakkor megyek le edzeni) megjelent exem aztán ott edzett barátnőjével, eddig egy másik terembe járt( Ezzel még bajom se volt). Mikor vettem végre egy Wu-Tang Clanos karrdigánt másnap facen kaptam is az üzenetet, exem feszít egy Wu-tang snapben meg egy pólóban ja és persze egy tangában. Na ott leírtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit. Erre írta is,hogy ő nem azért küldte( hát persze) de nem véletlenül gondolkozok én ilyenekről. Másnap mentem Budapestre és pont úgy dobta a gép, hogy barátom húgát is felvittem Budára persze facre kötelező volt velem meg a kocsival lőni képet. Na az 5. perc, a ~35. like után, hívott egy privát szám,(gondoltam apa a cégesről de hát nem jött be ja és headset volt rajtam mert vezettem) exem ordít, hogy ki ez a kis k**va meg jobb lenne nekem is ha inkább ujra együt lennénk( De ezt olyan para stílusban adta elő, hogy komolyan beleborzongtam). Lányos zavaromban csak annyit mondtam "Te fixen nem vagy 100-as, nyugodj le és keress mást" aztán rávágtam a telefont. Erre 2 napra rám írt a barátnője, hogy mit csinálok én exemmel mert lehangolt meg otthon sír, és tegyem helyre amit elrontottam. Én meg szépen elmeséltem mit levágott meg elmondtam a lánynak, hogy nekem semmi dolgom azza a kattanttal. Az ilyeneknek mi baj van a fejében? Miért nem tud leakadni rólam?



2017. jan. 22. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad te magad, mert zakkant, nincs rendben valami a fejében ennyi. Tiltsd le a számát,fb, instagarrom (ha lehet,nem tom nincs instám) és meg van oldva. Biztos hogy zaklatni fog továbbra is de ne hagyd neki.
2017. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Biztos innen gyakoriról szedted össze.:)
2017. jan. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén bekattant a nagy szerelemben,vagyis abban az állapotban,amit ő most annak hisz.Ez inkàbb megszállottság,sajnos én is voltam így megzakkanva.Kegyetlen módszer,de hatásos,ha soha többé,sehogyan sem kommunikáltok.Az idő csak akkor gyógyír,ha végleg megszakad köztetek minden kapcsolat.
2017. jan. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le mindenhonnan, az ilyen emberek másból nem értenek, tök mindegy, hogy nőről vagy férfiról van szó.
2017. jan. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!