Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Menyire határozza meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Fiúk! Menyire határozza meg egy nő nőiességét a magassarkú? nektek mi tetszik jobban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Imádom a szép lábakat a tűsarkú pedig jó izomtónust ad
2010. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ez tényleg ennyire fontos? Csak mert én utálom. Leszakad benne a lábam.
2010. máj. 14. 20:31
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

hát nekem pont az jön be, ha egy csaj sportcipőben vagy DC-ben nyomja, annak sosem tudtam ellenállni :)


24/f

2010. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem fontos,sőt inkább valami szolidabb szoknyát vegyél fel:)
2010. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a szoknyát azt szeretem,;) de senkiért nem szenvednék egy csomót 15 cm magassarkúba...
2010. máj. 14. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:

Van köztes megoldás. Nem kell 15 cm nek lennie elég egy 5 cm-es sarok is aztán ha szereted majd magadtól ráállsz a magasabbra:)

Nekem a lábaim a fegyvereim, így én ezt hangsúlyozom (magassarkúval)

2010. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Csak az a baj a köztes állapottal, hogy abban elég nagyis cipők vannak. Szépek nincsenek.
2010. máj. 14. 20:43
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok, azért azt szeretném megosztani, hogy pusztán a magassarkú cipő nem tesz nőiesebbé. Nincs annál idétlenebb, mint mikor egy amúgy csinos lány elrontja az összképet azzal, hogy:

1. nem tud rendesen menni a cipőben és folyamatosan rogyassza a térdét

2. az elsőt ugyan kiküszöböli ügyesen, de hatalmasakat lép benne és hallani ahogy a cipő orra szabályosan koppan a földön.

Szóval nem elég, ha rajtad van az a bizonyos cipő, meg kell tanulni viselni is. Szerintem abban mutatsz a legjobban amiben igazá jól érzed magad és viselni is tudod, nem csak hordani.

2010. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

hát akk ne hordj olyat, nekem sokkal inkább tetszenek a normális cipőben járó lányok... nekem egyáltalán nem jelent plusszot a magassarkú. na nem miattam ne hordj magassarkut, hanem azér mer nem érzed magad jól benne, és a fiuk közt is sokan vannak akiknek nem az jön be. és akkor már úgy tetsszél meg egy fiunak ahogy jol érzed magad. ha kényelmetlenül érzed magad magassarkuban, és ugy tetszel meg valakinek, na nem valsz hogy azért dobni fog mert visszaállsz normál cipőre, de kicsit lehet hogy csalódni fog.

na szal azt akarom kinyögni hogy ne viselj olyan dolgokat amiket nem szeretsz csak azért hogy valakinek tetszél, mert biztosan lesz olyan is akinek úgy tetszel ahogy még jól is érzed magad!

2010. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

nehogy 15 centiset vegyél fel xD

bőven elég az 5 centis, az az ideális magasság ami még egészséges, ami felette van az károsíthatja az egészséged, mellesleg én is imádom a magassarkúkat, szerintem nagyon nőies, és hidd el, megéri a szenvedés :), inkább most szokj hozzá, mint a jövőben mikor mondjuk már a munkába kell vagy valamilyen hivatalos eseményre


18l

2010. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!