Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki a szingliség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki a szingliség?

Figyelt kérdés

Imádom a szingli életet szabadabbnak érzem magam,többet ismerkedhetek bulizhatok féltékenység nélkül stb..és már 1 éve szingli életmódot folytatok és nem szégyellem hogy nincs párom

Mások inkább hazudnak minthogy bevallják hogy szinglik


2017. jún. 2. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Manapság inkább divat a fiatalok körében, semmint cikiség :D
2017. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ciki? Szerintem sokkal gázabb, mikor valaki csak azért marad egy szar kapcsolatban, hogy elmondhassa, neki párja van. Nem vagyunk mi zoknik...
2017. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy nő vagy! :D
2017. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem tapasztaltam, hogy ciki lenne. Persze van több ismerősöm aki egyedül van és nem élvezi annyira, és vágynak arra, hogy legyen egy párjuk. De cikinek nem mondanám és ők se.
2017. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Mert sajnos a hazai társadalomban sok ember van aki társ vagy kapcsolatfüggő, csak ezt vagy nem tudja vagy nem hajlandó beismerni.

Az oka annyi, hogy az önbecsülésük biztos nincs rendben. Akkor érzi magát valakinek, ha van párja.

Mert mi történik ha elhagyja a párja? Egyből kevésnek érzi magát.

Ha tényleg úgy vélekedsz a dologról ahogy írod, akkor azzal nincsen semmi baj. Nem függsz külsőségektől. A magad értékét sose a külsőségektől és más emberektől várd!

2017. jún. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
13%
Nőként egyszerű élvezni a szingli életet. Férfiként meg max az első pár hónap fun.
2017. jún. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor lesz ciki ha te annak érzed. Szerintem inkább az a ciki ha valaki csak azért van kapcsolatba, hogy ne legyen szingli.
2017. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sokkal cikibb, ha valaki fölveszi a mindenhappy-álarcot, hogy ne lássák, hogy odabent nyomorog.


Szinglinek lenni nem ciki. Csak rossz. Ez ilyen egyszerű.

Azt hazudni, hogy a szingliség jó. Nna, az ciki.

2017. jún. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne könnyebb egy nőnek mint egy férfinek? Amikor szingli vagyok akkor nem szexelek össze visssza, egyszerűen a munkám után fennmaradó időmben a hobbimnak élek, sportolok, a barátnőimmel, családommal lógok. Néha van 1-1 randi ismerkedős jelleggel, de van hogy az sem, mert nincs rá igényem. Na most ezt egy férfi miért tudja nehezebben megcsinálni?
2017. jún. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A cikiséget én sem tapasztaltam de azt igen h mások (fölég a család fanatikusok) folyton belepofáznak a magánéletedbe. Ezért én nem beszélek a magánéletmóröl senkinek.


Már én is kaptam ilyeneket h mikor nősülsz meg ?

De nem mondtam semmit. Am meg soha inkább a halál de a szabadságomat nem adom. Hülye lennék a kötelező szarok után mint munka, takarítás , számlák fizetése... meg ilyenek.


Azt tehetek amit csak akarok és akkor amikor csak akarom. Nem fogok felvenni egy társadalmi elvárást csak azért h másoknak jó legyen.

Am meg sose érdekelt h mások mit gondolnak rólam.

2017. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!