Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek hogy tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek hogy tetszik az ilyen magassarkú?

Figyelt kérdés

Hangsúlyoznám,a barátnőtökön! Mivel ez nem egy hétköznapi viselet,elég k*rvásnak hat utcán,szóval kizárólag olyan válaszokat várok,hogy barátnőn milyen,mondjuk szerepjáték alkalmával izgató? Remélem érthető a kérdés,nem utcai használatról van szó.

Íme a képek:

[link]

[link]

Hasonlók,szóval ilyen meglehetősen durva cipők.


2010. máj. 17. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos, hát a pasik tényleg lesz@rják, hogy milyen cipő van rajtad, de ha aktus közben nem veszed le pl azt ami a felső linken van, akkor az nagggyon jóóó!!!!!
2010. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy, hogy mi van a barátnőmön, csak ne répanaci, meg converse cucc legyen. Am jók!
2010. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezen mi a jó isten kurväs? am nekem tetszene, de jobban bejön a répanaci meg a converse cucc. ;)
2010. máj. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 clint ***** válasza:
Szerintem szexi, egy csinos csajon, igényesebb mint egy sportcipő. Egyáltalán nem k.rvás, de csak csinos csajokon áll jól.
2010. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ráverném a farkam!
2010. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja bocsi ez a kettő nem az,csak még más képeket néztem,mielőtt linkeltem volna:D Azok durvábbak voltak,csak végül ezeket kérdeztem,mert ezek tetszenek.
2010. máj. 17. 22:31
 7/12 anonim ***** válasza:
ezek jók mes is veszem az elsőt köszi
2010. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
második nem tetszik, első jo.
2010. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szexi mind a kettő. És az még inkább azzá tenné, hogy nem vagyok ahhoz hozzászokva, hogy a barátnőmön magassarkút látok. :D
2010. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem k*rvásak!! az 1.nagyon szép : D a 2. nem tetszik :)
2010. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!