Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek milyen céljaik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen céljaik vannak az életben, és ez mennyire érdekli a férfiakat?

Figyelt kérdés
Mindig azon megy a rugózás, hogy milyen céljai vannak a férfiaknak, és hogy az megfelel-e éppen a nőknek vagy sem. De beszéljünk most a nőkről. Nekik milyen céljaik vannak az életben? Ezek a célok, ha vannak egyáltalán, befolyásolják-e a férfiakat, vagy őket ez nem érdekli, csak a punci?

2017. szept. 6. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
Mégis mi a bánatos lótúró tud itt BÁRMELYIK válaszban "nem hasznos" lenni? :D Imádom ezt az oldalt, és a színvonalát.. :DDDDD
2017. szept. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
43%
Hát kevés olyat fogsz találni, akinek valami nagy célja lenne, ami mondjuk egy egész élet kitartó munkáját igényelné. Az eddigiek alapján inkább olyanok lesznek, amik a saját kényelmet vagy az anyagi jólétet szolgálják.
2017. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

az én barátom segíteni szokott mindenhogy, ahogy csak tud, hogy elérjem a céljaim.

de befolyásolni miben befolyásolná? nem az ő dolga. engem sem befolyásol, hogy ő mit szeretne.

egyedüli olyan dolog, ami kihatással van rám, hogy külföldre szeretne költözni. mivel én is, így ebből sincs veszekedés.

család, ismerősök között is kölcsönösen támogatják egymást.

2017. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eltérő céljaink vannak mégis évek óta együtt vagyunk és boldogok. Aki azt hiszi ezen múlik egy jól működő kapcsolat annak sose volt még igazi!
2017. szept. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!