Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vőlegények, férjek! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vőlegények, férjek! Mit jelent (ett) számotokra az eljegyzés, esküvő? Egy felesleges sallang, ami csak a nőknek fontos, de a férfiakat ez nem érdekli?

Figyelt kérdés

A barátom fogalmazta meg ezt magáról az esküvőről, én meg megbotránkoztam ezen a legkevésbé sem érzelmes és értelmes megnyilvánuláson. Szerintem úgy passzol a dolog, hogy vannak férfiak, akiknek nem jelent semmit, és vannak nagyon sokan, akiknek fontos és boldogok,hogy életük szerelme hozzáköti az életét.

Kérlek, írjátok meg, hogy nektek mit jelent, jelentett az esküvő, milyen érzés vezetett oda, hogy megkérjétek a párotokat.

Több, mint 5 éve vagyunk együtt, 1 éve élünk együtt.

A válaszokat előre is köszönöm, írjatok minél többen!



2016. jan. 4. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Csak egy papír amit aláírunk semmi több. Nem ettől fog jól működni egy házasság...
2016. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A párod is így gondolja? Akkor minek csináljátok meg?
2016. jan. 4. 12:22
 3/21 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nálunk férfiaknál az esetek nagy többségében úgy van, hogy annyira nem mozgat meg, mint a nőket, simán ellennénk anélkül is. Viszont tudjuk, hogy a nők nagy részének ez mennyire fontos, hogy a párunk, akit szeretünk kislány kora óta vár erre, a megkérésre, az eljegyzésre, az esküvőre, és mivel szeretjük, ezért megadjuk neki amire vágyik, és azért vagyunk boldogok, mert boldoggá tettük a párunkat. (Én még nem vagyok házas, de így képzelem el.)
2016. jan. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Jó nagy pénzkiadást. Meg hogy pár év múlva válás lesz.
2016. jan. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell ahhoz férfinak lenni, hogy belássa az ember: Nagy hűhó semmiért.
2016. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Az eljegyzés: szándéknyilatkozat ami azt jelenti, hogy Őt akarom életem párjául, tőle szeretnék gyerkőcö(ke)t, vele szeretnék megöregedni. Három évvel később volt kb. az esküvő.


Az esküvő: a fenti szándéknyilatkozat beteljesítése, bár kevésbé gépies és romantikátlan módon mint amennyire ez így annak hangzik. Soha életemben nem láttam még olyan szépnek (pedig amúgy szép nagyon), mint amikor az esküt mondta az oltárnál. Életünk legjobb bulija volt. Elképesztően jó érzés, hogy valaki annyira szeret, hogy megelőlegezi neked a következő 60 év hűségét, szeretetét és odaadását és az, hogy Te ezt viszonozni tudod szintén.


Egyébként egyáltalán nem mondanám pénzkidobásnak, mert általában azért a rá fordított összeg, vagy annak nagy része visszajön a nászajándékpénzből (esküvői szolgáltatóként dolgozom, így látom nagyjából, hogy mi az általános) és tavaly kevesebb volt a válás mint a házasságkötés, szóval hajrá, házasodjatok mert az jó! (Nem azért mert a kormány azt mondja, hanem mert ha megtalálod életed párját akkor tényleg jó! )

2016. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%
én az esküvőmre nem terveznék nagy vendégsereget, max 20 fő. Se. Anyám, testvérem, anyám párja, nagypapi és nagymami aztán ennyi. Esetleg 2 haver, de egyikkel se olyan szoros a viszonyom hogy meghívjam. Barátnőm oldalán jelenleg úgy néz ki, hogy apja, anyja, nagynénikéje családja meg egy nagyon jó haverja lenne ott aztán ennyi. Kb.megoldható a hátsó kertben, aztán hozatni kell csak kaját vagy főz anyám-nagyanyám-anyós-nagynéni négyes. Nagyapám meg hoz füstöltárut és kész. Jó étvágyat. Sütike meg ilyenek aztán lehet hazamenni.
2016. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%

Nekünk számított. Csodálatos nap volt, azok az emberek voltak ott, akik számítottak az életem folyamán. Szinte mindenki jelen volt, akit szeretek, szeretünk. Nekem fontos volt, hogy más is osztozzon az örömünkben. Nyilván nem ettől fog működni a házasságunk, de csodás nap volt úgy kimondani az igen-t, hogy a szeretteink is ott voltak.



A legjobb barátnőm párja is csak "eljárásnak" nevezi az egész esküvőt, rosszul is esik rendesen neki.

2016. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
35%

#8


A nagy eküvő elég ciki annak tudatában hogy 10-15 év és válás lesz. És utána csak még rosszabb lesz végignézni az egészet videón. Mint anyámék esküvője, igaz ott többszázan voltak, mert anyám mindenki kedvelte sok barátja, haverja volt meg csak a rokonság félszáz ember. Apám meg talán egy tucatot se szedett össze. Asszem ez utóbbi az én világom. Szerencse, hogy barátnőm se nagy mániáusa a random pénzkiadásoknak. Minek bohóckodni? Így is kevés a pénz.

2016. jan. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
emberfüggő, vannak romantikus férfiak. de itt két dolog van: az sztem nem baj, hogy sok férfi a felhajtás, kiöltözés, látvány, hepaj részét nem értékeli annyira, ez a kislányok gyerekkori álma, ők vannak a szép ruhában, a középpontban..stb. a másik része a dolognak az érzelmi, hogy a fogadalom, az elköteleződés és annak romantikus volta és az egész világ előtt valo felvállalása sokat jelent-e a férfinak. legjobb, ha mindkét délnek ez utobbi jelent sokat. a férfiak védelmében nőként azért elmondanám, hogy sok nőnek meg az első dolog, tehát a szép ruha, a hepaj része sokkal fontosabb, mint kellene, hogy legyen. igen, ebben élik ki a kislánykori álmuk, meg hogy egy napra ők is olyanok lehetnek,olyan ruhában, olyan környezetben, sok ember előtt, mint a topmodellek a kifuton..
2016. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!