Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álomarcú lányt láttam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álomarcú lányt láttam, de elszúrtam?

Figyelt kérdés
Tegnap a villamoson utaztam,és ott láttam egy olyan szép arcú lányt, hogy azt szavakkal ki sem tudnám fejezni..még most is beleborzongok ha rá gondolok..a közelemben ült és a vele szemben ülő barátnőjével beszélt végig, és végig olyan szépen mosolygott..lehet hogy a mosolygása tette olyan különlegessé,nem tudnám megmondani, de valahogy olyan jó érzés volt nézni.. eddig egy kezemen meg tudnám számolni hány lány fogott így meg.. először csak a szemem sarkából néztem, de egyrészt hamar megfájdult (és nem akartam hogy úgy maradjon xD), másrészt meg arra gondoltam hogy vagyok annyira bátor hogy felvállaljak egy esetleges szemkontaktust (persze azért nem látványosan bámultam, csak szolidan).. sajnos a bátorságom csak eddig tartott,mert a lány végig a barátnőjére figyelt, én meg azt bunkóságnak gondoltam hogy bepofátlankodok a magánbeszélgetésébe.. mit kellett volna csinálnom ebben a helyzetben, hogy észrevegyen? És vajon lesz rá esélyem hogy újra lássam?
2017. nov. 1. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos kicsi az esélye

Szerintem legközelebb menj oda, hívd el randira. Vagy kérdezd meg, hogy van-e pasija.

Amikor leszólítottam valakit, mindig azzal kezdtem, hogy foglalt-e

22 N

2017. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De szólítsam meg miközben a barátnőjével van elmélyedve? Nem fura ez?
2017. nov. 1. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 Nyugi, az elsőnek csak nagy a szája, éles helyzetben ő sem merte volna.
2017. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez engem nagyon vígasztal :/ Szóval mégis gyáva voltam,mert bele kellett volna állnom az arcába? Ez a taktika még a filmekben sem mindig működik..
2017. nov. 1. 22:19
 5/12 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Ha ujra latod, igen, lesz.

de altalanosban volt utoljara meno a “szemezes”. Nem poftlankodsz bele semmibe! ha hozzad odajonni,ez a lany, s te eppen jol elbeszelgetnel, egy jo haveroddal, mit mondanal? Meghallgatnad, mit akar mondani, s orulnel neki, hogy oda mert jonni. Nah ez a csajoknal sincs maskeppen. Ne keverd a facebookot, online ismerkedest es a valo eletet.

Nem sok sracnak lenne batorsaga odamenni, foleg ugy, hogy ketten vannak. Igy meg ha nem is jossz be neki, de normalisan odamesz, te leszel a nap fenypontja jo ertelemben.


Annyiban igazad van, hogy meg ha szimpi is vagy neki, nem fog csapot, papot ott hagyni, s a karjaidba borulni. Igy mutatnod kell, empatiat, pl tudom, hogy nem ez a legjobb pillanat, de muszaj volt idejonnod, mert megragadott a mosolyod, s nem zavarsz csak egy fel percig.

(Ebbol a lany tudja, hogy mi van.) Szeretned megismerni, dumaljunk igyunk meg egy teat.

Mindezt egynes hattal, szembe nezve, mosolyogva, ha izgulsz, akkor mond el, hogy izgulsz.

Kb az eselyed 1%.

85% azt mondja, hogy van baratja. 10% korrekt, s azt mondja, bocsi de nem akar ismerkedni. 4% ignoral vagy elkuld bunkon.

De ha nem probald, meg akkor 0%

2017. nov. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek az előzővel, meg kell próbálni, max nem jön be a dolog, de akkor legalább nem érzed azt, hogy elszalasztottál valamit.


És ha nem bunkó, talán megmondja, hogy nincs senkije, elérhetőséget mindenképp kérj ;-)

(én jártam úgy, hogy annyit beszélt az egyébként szimpatikus pasi, hogy mire a megállóhoz értünk, nem kérte el a számom, nevem, nekem meg le kellett szállnom.. :-)

2017. nov. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5ös,erre a válaszra volt szükségem :) Olyan ostobán érzem magam hogy nem mertem odamenni és azt tenni amit írtál, utólag belgondolva teljesen logikus pedig..franc, próbálkozok, de meg mindig remeg a lábam éles helyzetekben :(
2017. nov. 1. 22:43
 8/12 A kérdező kommentje:
Neked is köszi 6os :)
2017. nov. 1. 22:46
 9/12 anonim ***** válasza:

#1! "Amikor leszólítottam valakit, mindig azzal kezdtem, hogy foglalt-e 22 N"

Vagány lehetsz!

2017. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nehéz helyzet az ilyen, velem is volt már, utána napokig ezen pörgött az agyam, hogy basszus ilyen szép lány, és ahhh >.<
2017. nov. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!