Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy tetszek neki esetleg össze jöjjünk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú régóta ismerem elég jóban vagyunk,nem legjobb barátok de közeliek azért :D Naponta beszélünk igaz mindig én írok rá de mindig érdeklődve válaszol és kérdez is felőlem és nem 1-2 szavas válaszokkal.

Nagyon intelligens és aranyos és kedves és minden megvan benne ami csak kell :D A külseje sem rossz de az mellékes.

1-2 hetente találkozunk persze nem kettesben hanem ismerősökkel barátokkal olyankor is beszélgetünk és jól elvagyunk.Egyszer már elhívtam kettesbe sétálni de nem tudott jönni mert már elígérkezett az egyik barátjának (nem volt kamu kifogás)de többet nem mertem elhívni.

Néha megfogja a kezem vagy megölel ha úgy van,de semmi több.Sokat cikiz és piszkál mint egy gyerek de csak viccből persze és ezt vissza is adom neki.És itt elgondolkoztok biztosan,hogy miért ide írtam mikor tiszta gyerekes a kérdés de hát mind a ketten 18 évesek vagyunk így nem hiszem,hogy helye lett volna a tini kategóriába de lehet tévedek.

Dolgozik és komolyan veszi a munkáját és az iskoláját is nagyon jól tanul.Tervezi a jövőét.

Na szóval néha úgy érzem tetszem neki de már elbizonytalanodtam.

Elég burkoltan de leírom (csak fel ne ismerjen:D)

Amiből úgy éreztem tetszem neki:

-nagyon figyelmes és kedves velem

-többször megérinti a vállam és a kezem de nem csak úgy épp hozzá ér hanem fogja is addig ameddig nem szólok,hogy meddig akarja még fogni:D

-bárhova hívom a társaságon belül pl:wc-re vagy kimenni levegőzni szó nélkül jön.

-Sosem beszél csajokról csak ha én hozom fel de akkor is igyekszik témát váltani.

-Nem szokott előttem flörtölni másokkal még ha kikezdenek vele akkor sem.

-Mindig mosolyog rám érdeklődéssel hallgatja azt amiről beszélek pedig általában unalmas vagy nem is olyan a téma amit ő szeret.

-Mindig elmeséli,hogy épp a suliban/munkában mi van vele legyen az jó vagy rossz.


Amitől elbizonytalanodtam:

-Nem lép felém

-Nem ír magától

-Nem jött el sétálni (tudom indokoltan és nem lerázni akart)

-Van akivel kavart de már állítólag nem és nem is akart többet a lánytól mert nagyon buta is volt és hisztis így lekoptatta inkább.


Szerintetek én,hogyan lépjek?Van esélyem?



2018. máj. 29. 02:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Esélyed van, de nem fog tetszeni a válaszom. Szerintem írjál neki egy velős üzenetet, hogy félreérthető jeleket kapsz tőle, és mondja meg, lehetne-e köztetek valami, akar-e tőled többet, vagy nem. Mert ha igen, akkor te nyitott vagy rá, de ha nem, mondja meg, mert akkor ismerkedsz másokkal. A nyulat csak így lehet kiugrasztani, vagy még egy évig epedezni akarsz?
2018. máj. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) További válaszokat még várok :)
2018. máj. 29. 02:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Elutasította a randimeghívásodat, és nem ajánlott másik időpontot. Ha egy férfi akar tőled valamit, akkor rád hajt.
2018. máj. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tényleg az van - ha egy férfi akinek tetszik egy lány - kap egy halvány jelet, akkor boldogan lecsap rá! Keresi az alkalmat a találkozásra, egyszerűen látni lehet rajta.

Szerintem mint barátot kedvel téged, de én nem erőltetném, mert az marha kellemetlenné tud válni.


Be kell látnod hogy ez nem megy, állítsd át az agyad, szkenneljél más fiúkat.

2018. máj. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!