Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom egy sracrol h en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom egy sracrol h en is szimpi vagyok neki? Es esetleg tetszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srac, nagyon messze lakik tolem amerikaban el es omaga is amerikai. Angolul beszelgetunk. Teljes napokat. Estenkent kozosen nezunk animet(egyszerre inditjuk el) meg filmeket is. Nagyon sok mindenben hasonlitunk. Nagyon sok kozos temank van. Mar megjegyezte sokszor hogy mi tuti h elozo eletunkben is ismertuk egymast.
2017. jan. 12. 09:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Jaa azt nem irtam hogy ujabban nagyon erdeklodik a magyar dolgok fele. Meg probal magyarul irni nekem:3
2017. jan. 12. 09:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván szimpi vagy neki, különben nem beszélgetne veled ennyit.
2017. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!