Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt viselkedik egy fèrfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt viselkedik egy fèrfi teljesen ellentmondàsosan?

Figyelt kérdés
Egyik nap flörtöl, kedveskedik, következő nap közömbös és tàvolsàgtartò.
2018. aug. 15. 16:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
59%

Egyik nap kedveskedik, flörtöl, ezt te írtad. És milyen jelét adtad, hogy örülsz a közeledésének? Hogy viszonoztad? Te mit tettél? Semmi jelét nem adtad, hogy te szívesen fogadod a közeledését vagy örülnél a társaságának. Ezért közömbös és távolságtartó lesz, mert úgy érzi, hogy nem kell neked az ő kedvessége, társasága.

De nem is utasítod el nyíltan vagy egyértelműen, ezért aztán később megint megpróbál közeledni. Akkor se adod semmi jelét az érdeklődésnek, de el sem utasítod. Szórakozol vele, megbántod amikir más férfiakat kitüntetsz a figyelmeddel, de ő meg nem tudja, hogy hányadán is álltok, hogy viszonyulsz hozzá.

2018. aug. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Kérlek ne abból indulj ki, hogy veled hogyan viselkednek a nők. Mindeki látja, hogy odáig vagyok érte. Biztos vagyok benne, h ő is tudja. Tulajdonképpen sosem titkoltam. Oké nem mondtam ki nyiltan, hogy vonzódok hozzá, de egyértelmű jeleket adtam. Itt nem én vagyok, aki játszik. Neki nem érek annyit, hogy normálisan viselkedjen velem, igaza van a többieknek.
2018. aug. 16. 10:28
 23/25 A kérdező kommentje:
Amiket leírtál az teljes mértékben az ő viselkedésére jellemző. Ugyanezeket a dolgokat teszi velem.
2018. aug. 16. 11:05
 24/25 anonim ***** válasza:
Beszélj vele nyíltan és őszintén.
2018. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
60%

Volt hogy te magadtól kerested a társaságát? Hogy ne megtűrtnek érezze magát, hanem valami érdeklődést az irányodból.

Amikor beszélt volna veled gondolom "nem értél rá", "most jöttél vissza", "fájt a fejed", "menned kell", stb.


Keresd meg és beszélj vele nyíltan és őszintén. Ha nem kérsz belőle, akkor egyértelműen, de kultúráltan utasítsd el.

Beszélj vele.

2018. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!