Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy férfi ennyire ellentmondásosan viselkedik a közelemben?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel egy helyen dolgozunk. Eleinte nem volt köztünk semmilyen kontakt, de aztán egyszer összefutottunk a büfében és elkezdtünk beszélgetni. Azóta egyre gyakrabban dumálunk. Sokat viccelődünk egymással, ugratjuk egymást meg miegymás. Mostanában azonban egyre érdekesebben viselkedik. Egyik nap nagyon kedves velem, érdeklődő a dolgaim iránt, aztán másik nap meg rám se hederít. Valamelyik nap nagyon jól lazán önfeledten elhülyéskedünk, aztán másnap meg tök komoly és azt mondja, hogy ez mégiscsak egy munkahely és szóljak rá, ha túlzásba viszi a bohóckodást, bár őt ugyan nem zavarja, ha kikap a főnöktől, de engem nem akar bajba keverni, nem akarja hogy pórul járjak miatta. Az is érdekes, hogy bizonyos alkalmakkor keresi velem a szemkontaktus és folyton a szemembe néz és mosolyog, máskor meg mintha direkt nem akarna rám nézni. Egyik pillanatban tök laza meg vicces, a máskor meg teljesen komoly és feszült. Más nőkkel teljesen másképp viselkedik, velük mindig ugyanolyan semleges haverkodós, nem különösebben érdeklődő irányukba.

2016. ápr. 22. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetszel neki, de nem akar a munkahelyén csajozni, próbálja visszafogni magát. El kéne mennetek valahova munkahelyen és időn kívül.
2016. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én se értem bélàt :(

Ő is ezzel jött nem akarom hogy bajod legyen belőle

2016. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!