Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő mehet bulizni nélkülem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő mehet bulizni nélkülem, de én nem? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés
a pasim el akart menni bulizni amikor nem voltunk egy városban, persze nem tetszett nekem az ötlet de mondtam neki, hogy rendben menjen csak,de viszont akkor én is szeretnék elmenni valahova a bnőimmel, mert nem akarok otthon szomorkodni. erre azt mondta hogy én nem mehetek, mert ez úgy jön le, hogy csak azért akarok elmenni hogy visszavágjak neki, mert amúgy nem szoktam eljárni.ja és hogy ha fiúk mennek valahova éjszaka az oké, de ha csajok akkor azok qrvák.
2018. okt. 26. 20:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
9%

Te csajszi vagy üdvözöllek a 21.században


Nem kell panaszkodni , hiszen állnak előtted kb. 20an akik akarnak valamit. Egy részük nyilván csak egy dolgot de vannak igazi jóindulatú srácok akik biztos komolyan gondolnák.. neked egy feladatod van, hogy válogass.

Ha mind a 20at kirpóbálod az sem gond, ha esetleg le ribizliznének azzal sincs semmi, hiszen te csak a boldogságot keresed, sőt a pasijaid tartják a szájukat, hisz minden nő jóhíre sok férfi hallgatásán múlik.


Bulizni akarsz? Menj. Nekem volt barátnőm ő megengedte magának, hogy másnál is aludjon akár, ha nem tetszik fogjam be, mert keres mást.. nem egyszerűbb ily becsületes módon játszani? :)


ha esetleg megtetszik más és eldobot a jelenlegi párod másért akkor mi van? Minden ember egy lecserélhető tárgy a fogyasztói társadalomban, a telefontokod gondolom nagyobb becsben tartod, hisz azt hetente illik cserélni meg gondoskodni róla, ám a párkapcsolat az romlik előbb utóbb el kell dobni..

és ha eldobod a párod jöhet egy önhazugság aztán továbblépés miszerint " nem volt az igazi mert még bulizni se hagyott bezzeg az a piszok. azt csinált amit akart "


legyünk őszinték ti nők magatokkal szemben elnézőbbek vagytok mint bárki mással és örökké elégedetlenek vagytok a párkapcsolatotokkal ami abból ered , hogy elsősorban önmagatokkal vagytok elégedetlenek, és tonna számra termelitek a lelki hulladék csalódott pasit, akik aztán elmúlnak 30 évesek és ha nem találtak normálisat akkor kötnek egy nyakkendőt, mert nem oly egyszerű az élet tiszta szívvel és aggyal férfiként, mint nőként...



szerény vélemény, jöhetnek a kövek....


...aztán irány a buli

2018. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem csak te magad mondhatod meg, hogy a szabadidődben mit csinálsz. Vagyis gondolom nem vagy rabszolga... nem kell engedélyt sem kérned, mert gyerek sem vagy már. Szólsz, hogy mész, azt csá. A többi nem a te dolgod, főleg a hiszti nem, pláne egy pasi hisztije... az a legröhelyesebb.. 😂


26f

2018. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%
Csajos esték a barátnőmnél is vannak, de ők abszolút kulturáltan tolják és utána elmesél sok mindent. kérés nélkül. Olyan nőben viszont nem biznek, aki beb***ni jár r**ancosan kioltozve. Cserébe én is kulturált vagyok, sőt, bármikor felhivhat és csatlakozhat éjszaka. Ez így normális.
2018. okt. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
64%

"Szólsz, hogy mész, azt csá."

Ha a baratnőm így nyomná, en is szólnék, hogy vissza se jöjjön azt csá. Főleg sokéves kapcsolatban. Én sem jelentem be,hogy elmentem sörözni, csá. Elmondom, hogy el akarok menni...nem lesz fülig szerelmes ribi a kozelemben, este jövök...s nincs gond. Ugyanez van fordítva is. Ha meg olyanokkal megy, akik között ott van a srác, aki oda van érte és állandóan nyomul, az már gyanakvasra ad okot...

2018. okt. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%

Mi nyaralni is megyünk külön, baráti társasággal, külön is járunk üzleti utakra,és 20 éve együtt vagyunk, elég gáz ahol egy két év 3 után a pasim csajom pórázra kötne vitrinbe rakna,és csodálkozik ha törnek a porcelánok a menekülés közben.. Ezek mind mai társfüggő semmitérő korlátozó elnyomó bizalmatlan, a fos szex is jobb a seminnél,meg hézagtöltős kapcsolatok hozadékai. Félnek a felek akik a másik szamarai h a másiknak jön a ló és mennek lovagolni, ezért a nagy bizalmatlanság,korlétozás..stb,a saját szerepük miatt magukban sem biznak és egymásban sem,egymást nem is ismerik igazán csak összejöttek mert nem volt épp jobb. Ősszeházasodtak mert majd jobb lesz, mert a szomszéd mitcól ha nem jöhet el potyazabálni a lagzira ahol eloadják a kamuboldogságot 3 év mulva meg a kistányéron is üvöltöznek kié legyen, csak a gyereken nem az nem érték manapság. Ezért nem tartósak a mai kapcsolatok,mert nem minőségi,csak függő látszatfos a 90%a..

Lehet leponytozni ugyis szeretek horgászni. :D

64F

2018. okt. 27. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14es! Jobban is jár a csaj ha otthagyod.
2018. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!