Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizen-huszonéves fiúk/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizen-huszonéves fiúk/férfiak! Nálatok elvárás, hogy egy lány tudjon főzni?

Figyelt kérdés

Egyszer hallottam egy rádióműsort ahol éppen azt ecsetelték, hogy egy nőnek a mai világban nem kell tudni főzni, mert ott van a sok étterem meg házhozszállítás, stb...

Én mint lány nem igazán értek egyet, nekem erről az a véleményem, hogy egy valamire való nő azért értsen már a konyhához legalább annyira hogy hetente egy vasárnapi ebédet azért csak össze tudjon már ütni a családjának. Lehet, hogy maradi vagyok, de engem már alapból így neveltek és annyira természetes, hogy nem is értettem mire fel volt ez a rádiós műsor.

Gondolom egy rövidebb távúra tervezett párkapcsolatnál ez annyira nem lényeges számotokra, de ha már mondjuk egy komlyabba vágtok bele akkor ez nálatok szempont? Persze később is megtanulhat a nő főzni, szóval most inkább arra irányulna a kérdésem, hogy van e itt olyan férfi akinek nem lenne baj ha a párja/felesége szinte egyáltalán nem tudna főzni? Mi lenne az a minimum amilyen konyhai tudást elvárnátok a másik féltől?

Előre is köszönöm a válaszokat :)



2018. dec. 9. 11:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

2-es, egy szóval sem mondtam, hogy a nő dolga lenne. Lelki napon jött elő a kérdés egy játék keretében, ahol a fiúknak le kellett írniuk az ideális feleséget a lányoknak meg az ideális férjet. Szinte minden lány leírta a férjhez, hogy tudjon annyira főzni, hogy ha ő éppen elutazik vagy betegen fekszik két hétig, akkor ne haljon éhen a család. Szóval szó sincs arról, hogy csak a nőknek kéne ;)

5-ös, a rövidtávú kapcsolat dolgot én sem nagyon értem, csak tudom, hogy létező jelenség, ezért írtam ki :/

Persze az megint egy külön dolog ha a férfi meg nagyon jól főz és szereti is csinálni.

"Normális felnőtt embernek illő lenne" Háát... Anyukámnak volt olyan koleszos szobatársa aki a nem tudta mikor forr a víz és a zacskós levest langyos vízben akarta megfőzni "már biztosan forr" címszó alatt. Aztán később lerakta a merülőforralót a padlószőnyegre és arra ügyeskedte rá valahogy a kancsót. RIP padlószőnyeg...

2018. dec. 9. 11:38
 12/20 anonim ***** válasza:
43%

Testépítek és elég konkrét étrendem van, konkrétan csak csirkemellet, tojást, rizst, zabot és zöldségeket eszem 98%-ban. Ezért napi kb 1 órát töltök a konyhában. Azért nem igénylem, hogy egy nő főzzön rám, mert 18 éves korom óta nem főztek rám és albérletben lakom, megtanultam magamra főzni rendesen. (Csak pár éve testépítek, előtte nagyon sok mindent ettem és főztem.) Meg persze sok nőnek tök érthetően az is gond lenne, hogy én csak ezeket eszem és ő nem enné ezeket (én meg az ő ételeit nem), illetve akkor esélyesen nem is főzne külön rám (csak olyat, amit mindketten megennénk).


Az előzőeket csak a realitásérzék miatt írtam. Ha ilyen álomra gondolsz, hogy lenne egy házias barátnőm, aki megfőzi a testépítő kajám nekem, nyilván nem ellenkeznék.

25/F

2018. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
24%
Melyik rádió volt ez, nem emlékszel? Pont ilyet keresek, tököm tele van, ahova tekerem, a balázska/bárdosi/hepi endre meg a többi szexista reggeli röfögéseit hallom.
2018. dec. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem elvárás, de nincs annál jobb dolog mikor felmegyek hozzá, és egy friss finom vacsival vár. Ennek ellenére férfiként én is tudok főzni. Ha nem tud főzni nem baj, csak az a baj amikor nekem kell aztán csinálnom mindent, na az gáz már.
2018. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mert én se tudok. Mondjuk plusz pont, na nem azért, mert nekem annyira szükségem van rá, hanem mert imponáló, nőies. Ha lenne gyerek (ettől nem kell félni), akkor már azért elvárnám, én is megtanulnék valamennyire, de egy anyának azért már alap.
2018. dec. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Tudok főzni ,(mondjuk nagyon utalom) de elvarom egy kaocsolatban hogy ne csak én fozzek a férfira mint valami cseled. Elvarom hogy ő is álljon oda főzni ne csak tolem várja az ételt. Férfi nem szallaodban lakik hogy minden nap ki legyen szolgálva . Minden házimunkával így vagyok csak fele fele arányban elosztva.. felnőtt ember képes magát ellátni

N24

2018. dec. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
31%

minimum csak az, hogy majd tanuljon meg főzni mellettem..kicsit lehet életképtelenebb de ne nagyon..


a főzés egyébként nálam az egészséges életmód része, nem a spórolásé..

2018. dec. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem várom el a lánytól, hogy tudjon főzni.
2018. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
Elvárásnak nem mondanám, inkább csak többet nyom a latba. Az se baj, ha nem tud de legalább akkor legyen benne egy kis vágy az iránt, hogy megtanuljon alapszinten. Értem ez alatt azt, hogy ha kinéz a netről vagy szakácskönyvből valamit, leírás alapján tudja megcsinálni. Frászt kapok az olyan emberektől akik mindig csak étteremből rendelnek, gyorskaján élnek stb. Persze, néha jó, de az éttermi vacsora vagy akár ebéd is elveszti a varázsát egy idő után, ha mindig ott étkezik az ember.
2018. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nem
2020. júl. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!