Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális részemről vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális részemről vagy túlbonyolítom?

Figyelt kérdés

Az normális ha én nem szívesen szexeltem volna a párommal úgy, például egy este, hogy másnap délelőtt mennek hozzá a szülei?

Persze nem aznap akkor délelőtt akartam volna lefeküdni vele, hanem előző este, csak én másnapra is valami jó programot szeretnék, hogy ne csak az legyen. Bár attól még lehet programunk, mert meg tudja oldani, de mégis nyugodtabban lennénk, ha nem megy oda senki.

Nem reggel 8 órára megy, nem arról van szó, inkább 10 vagy 11 óra.


Mostanában volt 1-2 ilyen alkalom, hogy olyan napokon akartam a párommal találkozni, amikor az apukája is ment/megy hozzá másnap. Az apja nem tud máskor menni, viszont muszáj menjen, hogy miért, az most mindegy. Nekem meg ami nap jó lett volna, az a páromnak rossz a munkahelye miatt, munka után fáradtan inkább hagynám pihenni. A többi nap meg elvileg szabad, de az a nap lett volna legideálisabb, mikor másnap az apjával találkozik.


Én arra gondoltam, hogy én szeretnék vele másnap reggel kicsit összebújva lenni, ráérősen felkelni, ilyesmi. Lehet belefér az apjától függetlenül, de engem idegesít ez a dolog.


2019. jan. 28. 21:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az első alkalom is lopott idő volt és mégcsak nem is klasszikusan ágyban történt. A szerelem számitott csak. Az az igazi tiszta. Mint abban a filmben is. Talán kék laguna a cime?

Te tul görcsös vagy. A valodi szerelem és vágy, az teljesen más.

2019. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azt megértem, hogy nem mindig alakul úgy, ahogy ideális lenne, meg ahogy az ember elképzeli. Csak gondoltam, legalább az első legyen tényleg nyugodt, meghitt és amit el lehet képzelni ilyenkor.
2019. jan. 28. 21:43
 13/14 A kérdező kommentje:
21:42-nek: a szerelem nem hiányzik, mert szeretem, nagyon is, ő is szeret engem.
2019. jan. 28. 21:44
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Nehéz eset vagy.

32/f

2019. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!