Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mondtam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mondtam el neki, hogy szűz vagyok, miért volt mérges?

Figyelt kérdés

Egy férfi ismerősömmel lefeküdtem. 22 éves vagyok és még szűz voltam. Azt mondtam neki, hogy tapasztalatom nincs, de úgy tudta egyszer már voltam valakivel. De nem. Én ezt szégyelltem, és elegem volt már belőle, hogy még mindig szűz vagyok, nem mondtam el neki, mert féltem akkor nem akar majd úgy lefeküdni velem. Aztán messengeren megírtam neki az igazat, és nagyon mérges lett, föl is hívott és jól leb_szott hogy miért nem mondtam el, de én nem értem miért kapta fel ennyire a vizet, nem mindegy neki? Tényleg hülye voltam? Vagy ő reagálta túl?


L/22


2019. febr. 14. 22:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Mert akkor mást és máshogy csinált volna!

Egy férfinek hatalmas dicsőség a szűztelenítés.


Legalább védekeztetek, vagy pár hónap múlva megint ráírsz egy újabb meglepivel?

2019. febr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Kelett vki aki már elveszi,ő meg csak szexet akart,jo kombó..

40N

2019. febr. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Megkimelted mindkettotoket egy elvezetes, odafigyelessel teli, kulonleges elmenytol.
2019. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Te hát aki már nem szüz az nem érdemel élvezetes szeretkezést törödést,a párjátol se,hát szép.. Csoda h egyre több nő nyul inkább vibrátorhoz,ha a pasi csak beleürit egy kapcsolatba is házasságba is,mert volt a nőnek mersze már előtte kapcsolatban v férjnél lenni és nem szüz.. Csodás,h aki nem szúz azt nem kell tisztelni,csak átmenni rajta.

40N

2019. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
4 te egy kicsit nagyon frusztrált vagy... Egy szűz nőre sokkal jobban kell figyelni. 3-al voltam, utólag tudom, hogy mindhármat elrontottam, még úgy is hogy nagyon akartam figyelni rájuk. A normális nőkre is figyelek. De az más kategória, és hülyét is kapnának, ha szűzként kezelném őket.
2019. febr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Rockarc ***** válasza:
100%

#4

Tenyleg tulzasba viszed, minden rendben otthon?


#Kerdezo

Azert lett volna jo elore tudni, mert akkor mashogy kozeledett volna hozzad, mas elvarasai lettek volna stb. Most lehet eddig azon kattogott, hogy mi lehetett a baj, mert ellentmondasos volt a heylzet azzal, amit allitottal magadrol.


Nagy baj nincs, ez mar a mult. Lepjetek at rajta. Szerintem magadtol vettel el ezzel egy kis torodest, tole meg a galans lovag szerepkort.


42F

2019. febr. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Miért csak a szüz érdemel törödést?..

Ergo a szüzeségget jo elvenni,jaj cukormáz egy két percig aztán oda a hártya meg a varázs ő is szüzetlen lesz és már nem kell vele gálánsnak lenni,a nem szüz meg csak baxhato tárgy? És ha vkinek egy kapcsolata volt az már csak prostinak számi?.. Na itt nem negyvesen hölgy fejébe vannak bajok.. :( De hát az összes mai pasi ilyen..

36N

2019. febr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
4,7 neked tudathasadásod van? Egyszer 36 éves egyszer 40 éves vagy. Mondjuk most már abban is kételkedem, hogy nő vagy-e egyáltalán.
2019. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8.-nak.


Ő az, aki folyton nyomja a "Nekem nem kell férfi, pláne bunkó magyar!" dumát, és mindig odaírja, hogy 36N

2019. febr. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%

Én férjnél vagyok,és 40 vagyok,csak elég gáz h ma már aki nem szüz 22 vagy még 30 évesen is a hozzátok hasonló pasiknak azt nem kell tisztelni törödni vele,kedvesnek lenni semmit se érdemel. Csak szexuális eszközként kezelitek a nőket alapból a szüzesség elvétele is csak nektek öröm azért duzzog a kérdező partnere is semmi másért,a nő őröme nem számit ők nem élvezhetik az rossz,a pasi kielégülése a lényeg. 90% ban ilyenek vagytok 10% normális férfi van,mintha ez lenne a jo amit ti képviseltek ,és ti picsogtok h minden nő tovább áll v inkább szingli..

40N

2019. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!