Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/nők, akik nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, akik nem akarnak gyereket! Képesek lennétek mégis vállalni egyet, ha a párotok nagyon szeretné?

Figyelt kérdés

2019. nov. 1. 19:01
1 2 3
 21/27 jdfGabrella ***** válasza:
100%
Nem, akkor inkább szakitok.
2019. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

Ez elég alapvető eltérés az értékrend én, jövőkép én, szóval "amúgy"lehet minden rendben..

Annyi probléma van csak, hogy a nőnek van felső korhatár a férfinek meg nincs

2019. nov. 6. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
64%
#22 Ez a "férfinek nincs korhatár" is csak akkor igaz, ha a nagyon alap biológiát nézzük, egyrészt rakás betegségnél nagyon sokat számít az apai életkor, másrészt a szülőképes korú nők nem feltétlen hatvanas pasikról álmodnak...
2019. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam egy férfi posztját, aki szintén nagyon akart gyereket, a volt barátnője terhes lett, és megegyeztek, közösen, hogy megszüli, de aztán lemond a szülői jogokról is és teljesen a férfi neveli fel. Hamarosan rájött, hogy túl fárasztó így, hogy neki nem csak a mókás része jut és kérdezte a fórumozóktól, hogy rá tudná-e kényszeríteni valahogy a nőt, hogy mégiscsak nevelje vele együtt, és meg volt győződve, hogy ő az áldozat. Pedig még az apai nagyszülők is ott voltak segítségnek. Én is legfeljebb kihordanám.
2020. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%

Elég torokszorítóak a válaszok.

Ma nagyon sok nő gondolkozik így amúgy. Mint valami tárgy, parazita és élősködő lenne a gyerek, akit húszsákban kéne kihordani, és béranyának felnevelni.


Előző barátnőm is ilyen volt. Szakítás is lett a vége, mondjuk ő elmondta hogy nem akar.


Attól félek viszont mi van ha nem fogja elmondani csak hosszú idő alatt?


Én sem akarok még feltétlen gyereket, de ki sem zárom és úgy gondolom fontos része továbbra is az életünknek. Természetesen ha a másik nem így gondolkozik, akkor abból azonnal szakítás lesz.


A gond hogy egyre kevesebb olyan nő van, aki nem a karriert és a nehézségek elkerülését választaná, hanem az anyaságot... csak ez vissza fog ütni, mert 40 évesen majd ott fognak ülni kemény és frusztrált nőként valami vezető pozícióban tök egyedül.

2020. jan. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a kérdés azokhoz a nôkhöz szólt, akik nem akarnak gyereket, ezért ôk válaszoltak. De még mindig sok nô van aki akar, közülük kell választani, nem pedig egy nem akarót gyôzködni. Amúgy a nôk ritkábban ködösítenek errôl, mint a férfiak.
2020. aug. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
81%
40 évesen is a hippi művészlélek életemet fogom élni :)
2020. aug. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!