Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek, mennyivel kívánjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyivel kívánjátok jobban vagy inkább kevésbé a szexet a párotokkal a kapcsolat előrehaladtával?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalataitok e téren? Fent tartható a randizás, kapcsolat eleji időszakból valamelyest a szexuális érdeklődés a másik iránt vagy törvényszerű, hogy idővel alábbhagy? Összeköltözés után mit tapasztaltatok?

2020. aug. 7. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem törvényszerű. Én 10+ éves kapcsolatban voltam ugyanolyan intenzitással, később 1 év után érdektelenséggel. Mindig a 2 emberen múlik, és az összhangon.
2020. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább a lelki állapotomtól függ. Ha haragszom a páromra, vagy más miatt stresszes, szomorú vagyok, akkor nem kívánom a szexet. Ha vidám, kiegyensúlyozott vagyok akkor napi akár többször is.

Természetesen a kapcsolat elején még könnyebb. Elég a másik jelenléte és nem tud olyat tenni, ami gondot okozna. Aztán eltűnik a rózsaszín köd és tenni is kell a dologért.

2020. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Több mint egy éve élünk együtt, lassan 5 éve vagyunk egy pár, de semmit nem csökkent a libidónk.


Még jobb is lett összeköltözés után, mert nem kellett alkalmazkodni egyikünk anyukája után sem, nem csak zárt ajtók mögött, villanyoltás után van szex, hanem ha napközben kívánjuk meg egymást akkor napközben, ha a nappaliban, akkor ott, ha a fürdőben, akkor meg ott

2020. aug. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira alacsony a libidóm, mint amilyen egész életemben volt :D

Szerencsére ebben is hasonlítunk, nem okoz konfliktust.

2020. aug. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 év után is ugyanúgy kívánom a szexet a férjemmel. Annyit, mint előtte. Nem változott semmi szerencsére.
2020. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!