Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a lányoknál kevéssé népszerű pasik az idő előrehaladtával, mikor már a női preferenciák is változnak sokkal inkább csajozni akarnak majd, mint állandó kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sok lenne nekik a hirtelen jött kötöttség?
2014. jún. 1. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.100%
2014. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha évekig nem sikerült vmi, és utána igen, sok ember annyira megrészegül a sikerélménytől, hogy hajtja a dolgot. Pont így van a csajozásnál / pasizásnál is, főleg ha olyan közegben mozog, ahol menő a röptében a legyet is típus, meg jóhogynem strigulázzák azt, hogy kinek hány volt meg. Persze akadnak kivétlek.
2014. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

30-as-40-es korosztályban van tapasztalatom és úgy látom, azok a férfiak, akik azelőtt kevésbé voltak népszerűek, de komoly kapcsolatot akartak, ennyi idősen is inkább komoly kapcsolatot akarnak... és sok esetben, szegények, továbbra sem annyira népszerűek, néhány kivételtől eltekintve.


Természetesen csak általánosságban beszélek, ember válogatja ezt is, hogy ki hogyan változik az évek során.

2014. jún. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én soha nem voltam, és nem is vagyok túl népszerü a lányok körében. Azért akadt egy-két barátnőm, egy időben szexeltem is, de most ismét magányos vagyok. Kedves embernek tartom magam, mégis, a lányok kerülnek, mert nem vagyok sem jóképü, sem divatos, és piszkosul kevés az időm meg a pénzem. A lányokkal, akikkel ismerkedni próbálok, szinte mindig ugyanaz a vége:olyan kedves, aranyos fiú vagy, legyünk barátok... És a nálam sokkal bunkóbb évfolyamtársaim pedig, akik sorra kefélik a csajokat, kihasználják őket, esetleg teherbe ejtik selvetetik a nővel a gyereket, bezzeg most nagyon kapósak. Ők a vezércsődörök, és minden nő őket akarja. Tudják, hogy csak egy menetre kellenek, aztán dobja őket mint a szakadt rongyot, de nem számit. Mert ő menő, és minden csajnak ő a tuti.

Orvosnak készülök, és igen, ha 35 éves, jól menő, gazdag orvos leszek, mindent vissza fogok fizetni! Minden nő velem akar majd házasodni, de én neem, végig k*rom a sok kis pénzéhes 20-as ribizlit, aztán viszlát! lépek tovább.

Le lehet pontozni, tudom, nagyon csúnya dolog részemről, de nem lesz lelkiismeretfurdalásom. Annyi negativ tapasztalatom van a nőkkel, hogy képtelen vagyok többet magamba nyelni. Egy Lannister mindig megfizeti az adósságát :p

2014. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!