Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jogos lenne?

Figyelt kérdés

Én nem tartom jogosnak azt, hogyha kérek pénzt, vagy kapok pénzt anyukámtól, vagy bármely rokonomtól, és amire nekem szükségem van pl ruhára vagy könyvre és meg veszem azt. Mert az élettársam azzal jött az neki fáj, hogy magamra költöm, és nem inkább a lakásra költöm azt a pénz, és amikor be válaltam takarítást hogy legyen plusz pénzem, hogy meg vehessek valamit ami nekem kellett azt is sérelmezte hogy miért nem inkább a lakásra költöttem. Jah de ha van az embernek saját keresette ő nem hisz a külön kasszában közösnek kell lennie és tudni akar mindenről, és ha nem kajára megy el, akkor ő azt felül akarja birálni hogy normális-e vagy sem, és ha valaki kér anyjától, vagy rokonjától, vagy be válal takarítást akkor sérelmezi hogy miért nem a lakásra költi az ember miért magára költi én ezt nem tartom fernek és jogosnak.

Főleg, mert az exe egy ilyen anyagias ember mellett miért lehetett mű körme, szolis bőre, mű szempilla, tetovált szemöldök és drága smink cuccai és szekrény sornyi ruhája más nő miért engedhette meg magának hogy más nő lehessen nekem se műköröm se efféle teljesen átlagos nő vagyok, és iszonyatosan egy rákiabálós pali velem szemben és nem tudom másra miket kiabált rá, vagy talán vele nem tette de ha közös élményt akarok azzal jön pénz éhes k vagyok mert megint csak a pénzt akarom szórni, nem csak unom a 4falat az unalmat othon ami vár és azt sose történik semmi se. Meg ha én fözéshez veszek hozzávalót azzal jön puritán modon fözök, igen mert mindenben a leg olcsobbat nézem, pl nekem a limonádéhoz nem kell citrom karika mint neki amikor limonádét csináltam azzal jött ő azzal szereti inni azzal jobb, mondtam nincs ithon és szerintem anélkül is jó én sose vettem hozzá citromot hogy tele pakoljam karikákkal, és minden kaját több hozzávalóval szereti nem úgy mint én és mikor azt mondtam rá hogy sznobos azzal jött nem mert a nagyanyja is mindig úgy csinálta és ő nem sznob.

Szóval nem értem engem milyen jogon pénz éhes k-ik le, amikor köztem meg az előző nője szükségletei közt ég és föld.



#kapcsolatok, emberek, pénz, együttélés
2020. aug. 11. 07:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Dolgozok is, de 90ezer körül kapok csak es mivel ő többet keress így anyám kisegít hogy ő ne kiabalhassa rám hogy mennyire kevesebbet keresek nála. De igyis csak a rá kiabálás megy és igy is elfelejti hogy az én lakásomban lakik!
2020. aug. 11. 12:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Tanulsz mèg, hogy csak ennyit keresel?

Amúgy meg ne hagyd, hogy rádkiabaljon. Azèrt teszi, mert megteheti, mert hagyod.

Elsőre figyelmeztetés, hogy nem az urad, hogy parancsolgasson, ès válogassa meg a hangnemet.

Másodjára szedheti a cókmókját, ès takarodjon. Kiabáljon otthon anyucinak. Ilyen egyszerű, nem kell ezt túlspilazni.

Èna út hittem te laksz nála, azèrt van ilyen nagy mellènnyel.

Ha nem kezeled le határozottan az ilyet, nem állsz ki magadèrt, teljesen uralkodni fog feletted.


Èn a helyedben nem terveznèk vele hosszú távra. Sőt, leginkább rövid távra sem. Erős a gyanúm, hogy tipikus uralkodó, kontrolláló, birtokló, elszamoltatós p.csfej, akitől minèl hamarább meg kell szabadulni.

2020. aug. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!