Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párodék szüleinél 35 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodék szüleinél 35 éve volt utoljára festve, tapétázva, akkor erről mi a véleményed?

Figyelt kérdés
El tudnád fogadni hogy ha ő dönthetett volna, már max 15 évente legalább kifestett/festetett volna, de a szülei házában ebbe nincsen beleszólása (nem engedik), és ez független az ő személyiségétől, vagy elítélnéd ez alapján hogy milyen a ház?

2020. aug. 30. 06:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Már nem velük lakik hanem együtt laktok, csak a családdal töltött idő alatt ott vagytok sokszor.
2020. aug. 30. 06:13
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekel, mi van a szüleinél. Majd ha zavarja őket, kifestenek. Nekem megvan a magam otthona, havi egy vacsorát meg ki lehet bírni a fal nézegetése nélkül is.


Egyébként feltételezem, az hogy a gyereküknek lett saját otthona, erősen hozzá is járul ehhez... Inkább legyen hálás, hogy van sajátja, amivel azt csinál, amit akar. Nem kell más életében áskálódni.

2020. aug. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De a 35 év nem túlzás?
2020. aug. 30. 06:35
 4/18 A kérdező kommentje:
Hetente többször is ott van valami esemény.
2020. aug. 30. 06:37
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Nem izgat. Max csak akkor, ha nagyon koszosak a falak.
2020. aug. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
A proaktív megoldás a részedről az lenne, ha felajánlanád a segítségedet a festéshez. Megragadsz a fik*zás szintjén, vagy iniciálsz pozitív változásokat?
2020. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy hány évesek a szülei, milyen anyagi helyzetben vannak, milyen fizikummal. Meg hogy ez valóban 35 év vagy csak költői túlzás.

Amúgy manapság bemész egy bármilyen felújítós boltba, veszel egy hengert, egy vödröt, festéket, és pár tízezerből megvan helységenként, csak oda kell menni és megcsinálni (a festék minősége és a szoba nagysága). Nőként én is festettem már ki idősebb rokonnál, fárasztó ez tény, de picit jobb minőségű festéket hozzá nem értő is fel tud kenni szépen.

(Tudom, hogy kellhet előtte glettelni, ha nem telibe kell az egész falat, szerintem az sem akkora kihívás).


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, engem nem zavar, az ő életük, életterük. Ha fizikálisan nem képesek rá vagy anyagilag, akkor segítek, nyilván a párommal közösen.

2020. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is igénytelenség, semmilyen magyarázat nincs rá. Anyagilag sem megterhelő (egy festőhenger 1000-2000Ft, egy nagy 14 literes festék 5000 Ft). A lustaság sem ok, mert én is lusta vagyok, de azért nem hagyom, hogy putrivá váljon a lakásom. És a szakértelem hiányával sem lehet jönni, mert ha 20 éves lányként 0 műszaki érzékkel könnyedén meg tudom csinálni, akkor bárki képes rá...
2020. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
8 megnézném azt a szobát amit te egyedül festettél ki mindössze egy 2000 ft-os henger és 14 l 5000 ft-os festék felhasználásával. :)
2020. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan nézd meg, tökéletes lett. Rengetegen festenek így a családban és ismerősök között. Nem lehetetlen egyáltalán. Nincs mindenkinek pár százezre egy egyszerű tisztasági festésre. És a "mesterek" sem mindig jók. Volt, hogy csak összegányolták a szobát...mi legalább becsülettel megcsináljuk.
2020. aug. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!