Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a párodék szüleinél 35 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodék szüleinél 35 éve volt utoljára festve, tapétázva, akkor erről mi a véleményed?

Figyelt kérdés
El tudnád fogadni hogy ha ő dönthetett volna, már max 15 évente legalább kifestett/festetett volna, de a szülei házában ebbe nincsen beleszólása (nem engedik), és ez független az ő személyiségétől, vagy elítélnéd ez alapján hogy milyen a ház?

2020. aug. 30. 06:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Segítsek kifesteni: Ha nekik ez okés, ám legyen.
2020. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10 küldjél képet! ;)
2020. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Persze hogy felajánlottam a segítségem én is, és sokan mások is próbálkoztak. Ilyenkor jön hogy tele van pakolva, nincs idejük soha biztosítani a terepet, minden egyes szóbahozáskor sértődés, sőt rosszullétig elmenő ellenállás lett a dologból, így nem lett megcsinálva. Úgyhogy ennyi, de talán ha többen mondják hogy na azért ez már tényleg túlzás, nem így szokás stb, talán talán valamikor, a reményt nem adjuk fel mert nagyon hülyén néz ki így. Kicsit rövidlátóak is és nem látják annyira.
2020. aug. 30. 12:56
 14/18 A kérdező kommentje:
Valóban 35 év, nem költői túlzás.
2020. aug. 30. 13:01
 15/18 anonim ***** válasza:
89%

Karácsonyi, szülinapi, akármilyen ajándék lehet a szobafestés a részetekről. Nem magyarázni kell, hanem odamenni, kipakolni, kifesteni, majd visszapakolni. 35 év enyhe túlzás, de ha erre a próbálkozásra is ellenállás a szitu, akkor el kell engedni. Ha nekik így jó, hát egészségükre.

Én nem gondolnám, hogy a "gyerek" a hibás ezért a helyzetért, ha alapvetően a kettőnk otthonában igényes, akkor nem ítélném őt el emiatt. Valószínű a szülőket sem. Lehet ez valamilyen beteges ragaszkodási hülyeség is, nem feltétlenül igénytelenség.

Anyukám tipikus gyűjtögető. 20 éve halmoz fel minden emléket, vagy akármit, ami jó lehet még valamire. Porfogókat ezért direkt nem kap már legalább 15 éve. Sajnos én is megörököltem ezt, de vannak selejtező hullámaim azért, amikor semmiért nem kár. 4 éve hazamentem és meguntam, hogy az egykori szobámat lepi a por. Fogtam két dobozt, az egyikbe a mentendő tárgyakat tettem, a másikba a kidobandót. Rengeteg cuccot kiselejteztem, kitakarítottam, teljesen esztétikus lett az egykori kacatos gyerekszobám, ami azért maradt olyan, mert azt mondta anyu, ő semmihez nem nyúl, ez így a miénk. Miután látta milyen szép rend lett és járt nálunk is (a mi lakásunk elég minimalista, letisztult), valahogy ő is megtáltosodott. Nem mondom, hogy egyedül legyűrte, ott kellett állni mellette eleinte és segíteni őt, hogy az is kuka, az is kuka, az is kuka... De egy idő után ráérzett és rájött, hogy nem tárgyakba kell kapaszkodni. Szép lassan rend lesz a házukban és én marha büszke vagyok rá, amiért képes volt elindulni a javulás útján!

Próbáljátok meg ti is először a párod szobát rendbe rakni. Talán ha látják a szülők, hogy nem is olyan vészes ez, akkor mehet a többi is.

2020. aug. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet, nincs pénzük rá.
2020. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem érdekel,hogy mi van másoknál.
2020. szept. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
9. Látom átjött a lényeg.
2022. márc. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!