Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A gamerkedést azok a barátnők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gamerkedést azok a barátnők nézik el (de azért panaszkodnak), akiknek a gamer barátja egyben informatikus is és már huszonévesen megkeres 400-500 ezret?

Figyelt kérdés
Ha csóró gamer lenne a srác, akkor össze sem jönnek vele, vagy sokkal könnyebben elhagynák?
2021. márc. 24. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Így igaz ahogyan írod, kis idő elteltével talán megcsalják sunyiban de arra kicsi az esély mert ingyen enni , lakni , ide oda menni jó dolog.
2021. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Kocka párommal még azelőtt összejöttem, mielőtt lett volna munkája.


Most még próbaidős, de majd utána sem fog (egyelőre, legalábbis) félmilkákat keresni.


Eszemben sincs elhagyni, mert imádom. Mindketten megadjuk a másiknak a szükséges egyéni "kocka-időt", aztán összebújunk és nézünk valamit.

2021. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Párom autószerelő, együtt szoktunk "gamerkedni", mindketten szeretjük mint hobbi. Együtt keresünk 500ezret összesen. :)

27N

2021. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2,3


Mindjárt jönnek az incelek, és megmondják hogy nem így van.. :D

2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Ha barátnő alatt csak a min. 8/10-es, fullos, luxipipiket érted, akkor igen. Ha nem, akkor meg azért függ a kockulás mértékétől. Ha az a közösen együtt töltött minőségi időt veszélyezteti és nem lehet köré programokat szervezni, azért egy lelkileg egészséges nőt zavarni fog. Ha napi 1-1 óra, és a nő is megkapja ugyanazt az énidőt, és mondjuk addig tud sminkes videókat meg romkomokat nézni - sok ilyen kapcsolatot ismerek, és tök jól megvannak. Az a gáz, ha a kockulós órákban meg elvárja az uraság, hogy a nő főzzön és takarítson, és ha nincs kész a házimunka, mialatt ő héderelt, akkor ki van akadva.
2021. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én régóta szeretem a számítógépes játékokat. Mikor informatikus párom volt, még bőven tanultak. Semmi köze nem volt a kettőnek egymáshoz. Vőlegényem is tanult még, mikor összejöttünk, akkor is szerettem vele játszani ilyenekkel. Most már dolgozik, jól is keres, és én hízelgek, hogy játsszunk már valamivel :D Szóval bármilyen hihetetlen, de vannak nők is, akik egyszerűen csak szeretik az ilyen időtöltést (is).
2021. márc. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Fuhh, akarna a fene addig sminkes videókat nézni, nem azért van 2 db kontrollerünk... :D

(Egyébként értem amit írsz, és teljesen igazad van.)

2021. márc. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Én is szeretek kockulni néha, szóval még csak informatikus pár sem kell hozzá meg fél milkás kereset. Csak annyi, hogy ne itt álljon meg az élete és ne menjen a kapcsolatunk rovására. :)
2021. márc. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

12 éve wowozok, párom egyetlen egy napot sem játszott még soha semmivel. Bevallom őszintén, néha még örülnék is, ha kocka lenne és játszhatnánk együtt is :D De őt ezek nem érdeklik, én meg elvagyok nélküle.

Ha fordítva lenne a helyzet se problémáznék, mert nem vagyunk összenőve és van külön hobbink.

Neki kockulás helyett a zene volt a hobbija, minden héten járt koncertekre egyedül (nem azért, mert nekem tilos volt, hanem mert engem nem érdekelt a zenekar), sőt, még fesztiválra is simán ment nélkülem 2019-ben. Eljárkált a kollégáival sörözni minden hónapban, vagy a haverjaival egymáshoz átmentek inni. Oda se mentem, csak ritkán, mikor kedvem volt, mert ez az ő elfoglaltsága, én élveztem, hogy addig játszhatok / barátnőzhetek / aludhatok / sorozatozhatok.


És ketten együtt keresünk 500 ezret.

Tudom, hogy ez vmilyen szinten egy megkeseredett, kiégett ember provokatív kérdése de ideje lenne felfogni, hogy egy kapcsolatban az én-idő és a magánszféra teljesen normális dolog.

Most a covid alatt amúgy amíg én játszok, addig ő a másik szobában zenét hallgat, vagy gitározik, vagy filmezik. Ha pedig vége az én-időnek, akkor közösen filmezünk, összebújunk, beszélgetünk, főzünk. És mennyivel szebb is így a kapcsolat, mintha munka után rögtön egymás seggébe lennénk.


22N-24F és 3 éve együtt

2021. márc. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én nem is panaszkodom.


1 milka nettónál nem szokás.

2021. márc. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!