Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom állandóan úgy alszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan úgy alszik, hogy a hajszárítót bekapcsolva hagyja és magára irányítja. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek. Ahogy a kérdésben is szerepel, egész éjjel megy a hajszárító, mert szeret úgy elaludni a fotelben. Engem ez idegesít. 29 és 28 évesek vagyunk.
2021. márc. 29. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Nncs egy 3 ezres hősugàrzora pénze? Tiszta tré csöves
2021. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nincs pénz rá, szereti a hangját, meg ahogy a meleg levegõ bizseregteti vagy mi.
2021. márc. 29. 12:23
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Rakj a fotelába majd ujságpapirokat is. Az is zörög es tartja a hőt:D

Meg olyan ujjatlan kesztyűt is vegyél neki.

Es szárits kenyeret, az meg jo ropogos.

2021. márc. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
YouTube-on keress hajszárító hangot. Sokan szeretik, bizonyítottan megkönnyíti az alvást.
2021. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Lehet az exemmel vagy. 😂😂😂 Ő is mindig úgy aludt el, szinte már kényszeresen, és engem is nagyon zavart. :D Nem tudtam leszoktatni az x év alatt sem. Arról nem beszélve, hogy mindig kialvatlan voltam emiatt, mert egész éjszaka ment, plusz még veszélyes is, mert megégetheti magát vele...Szerintem rossz szokás, amitől érdemes megválni. Beszélj vele, hogy zavar téged. Ha normális, elgondolkodik az észérveiden. Ha olyan, mint az exem, akkor csak azért sem. Sok sikert hozzá.
2021. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Én is ismerek ilyen embert, egyik barátnőm párja. Valóban köztes megoldás lehet a netről játszott hang, mert az nem gyújtja fel a házat, nem eszi az áramot és nem szól egész éjszaka.
2021. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Nálam elalvás előtt 10-20 percet megy a hősugárzó, de ha már érzem, hogy mindjárt elalszom akkor kikapcsolom. :)
2021. márc. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Toltsetek le a telefonjara white noise alkalmazasokat, ahol van hajszarito. En pl a mosogepre szoktam elaludni. A melegrol meg szokjon le, ennyi kompromisszumot o is bevallalhat.
2021. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik ismerősömnek meg a porszivo megy egesz éjjel, reggelreolyan tiszta a padlo, hogy ehetni lehetne rola.
2021. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Azért a hajszarito meg porszívó nem arra lett kitalalva hogy 8 órát egyhuzamban menjen. Egyszer magukra gyujtjak a lakást az ilyen idióták.
2021. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!