Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van itt olyanok, akik közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyanok, akik közös megegyezés alapján külön háztartásban élnek a párjukkal?

Figyelt kérdés
Vannak, akik azt mondják ez a hosszú párkapcsolat-házasság titka, és én is ezt tartom logikusnak. De milyen ez a valóságban? Mik a tapasztalatok?

2021. júl. 27. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem olyan nő ismerősöm van, akik párként, de külön háztartásba gyereket vállaltak. Közelebbről nem tudom, hogy élnek, de egyszer mesélte, hogy munka után odamegy a párja hozzá, játszik a gyerekével, aztán a gyerek megy aludni, apa meg megy haza. A külön élést azzal indokolta, hogy teljesen más az életritmusuk. A párja éjjelig fent van, mert olyan a munkája, neki viszont korán kell kelni, a gyerekek miatt is.
2021. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

1, jesszus, es ezt egy hazban nem tudjak megoldani?

Mi van ha beteg a gyerek ,mondjuk ejjel vagy barmi? Akkor ő csak ilyen díszapuka, megsimizi a buksijat, jatszik vele kb 2 ora hosszat aztan elmegy.

2021. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Kb mi is így vagyunk a párommall, 2 éve vagyunk együtt, mindkettőnknek van saját otthona, amik 1 perc gyaloglásra van egymástól. De összeköltözés szerintem nem lesz. Egy időben szerettem volna, de a szobakutyája miatt ez nem fog mennyi. Anno megnyugtatott, hogy az a lányáé, és ha elköltözik, akkor viszi. Persze olyan albéletet találtak ahova nem vihette, így az összeköltözési terveim semmivé foszlottak. Nem utálom az állatokat, családi házban nőttem fel, és most is abban lakom. Volt kutya , macska, de nem bent, nekem meg nem hiányzik 3 műszak mellett a kutyasétáltatás, vagy arra megyek haza, hogy valamit tönkretett, meg az intim együtlétet is megpecsételi. Nála konkrétan nem is lehet szex, mert ott vonyít a kutya az ajtóban.
2021. júl. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Még jobb, ha külön feleséget és férjet is tartanak a külön házban és többet nem is találkoznak, úgy tuti nem vesznek össze!
2021. júl. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Úgy van, ahogy az utolsó írja. Az én ismeretségi körömben válás volt a kulcsszó azoknál, akik ezzel a gyakorlattal éltek...
2021. júl. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4-es!


Miért kell lefikázni egy épelméjű megoldást? Mert az a jó kapcsolat, amiben folyton veszekednek a felek, mint két nem normális, mi?

2021. júl. 28. 19:19
 7/13 A kérdező kommentje:

5-ös!


Nem, nincs úgy. Mindenki másnál is a válás a kulcsszó.

2021. júl. 28. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
egészségedre
2021. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Inkább a tiédre.
2021. júl. 28. 19:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Értem már miért él külön.
2021. júl. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!