Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeretne vagy csak tart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretne vagy csak tart?

Figyelt kérdés
1 év ismerkedesunk utan ossze koltoztem a párommal hat honap utan szova tettem az eljegyzest terveztem a meghivot legyen egyedi ahogy a torta is de egy hét elott az eljegyzesunk elott azt mondta toljuk el az eljegyzésunk ereztem nem hallotam jol nem tudtam mi a teendo este volt így a reggelt vartam csak menjen el koltozzek el tolem sírt es hangoztatta szeret az eletennél is jobban a mindene vagyok be ult az autoban en sírtam amit nem latott és ereztem a szívem fele elmegy gondolatban nem akkartam menjen el de duhös voltam és vissza fordult en pedig vártam sírtunk es maradt. Nem ertem ma sem miert lépett vissza ha szeret mar 40 évesek vagyunk a munkank kozos és én nagyon szeretem élunk egymas melett de kattognak a gondolataim

#Szeretne?
2022. febr. 2. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, szimplán nem érzi megfelelőnek másfél év után az esküvőt tervezgetni. Én sem érezném, megmondom őszintén.
2022. febr. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Ki a nő a torténetben?
2022. febr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Mit vársz 1.5 év után? Hülye lenne eljegyezni,meg ugye te már az esküvőt tervezed fejben. Ennyi idő még semmi, mindegy hány évesek vagytok.
2022. febr. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
1,5 év után korai, miért akarsz máris esküvőt? Ennyi idő alatt sikerült eldöntened életed végéig vele akarsz lenni?
2022. febr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát, ezen nincs mit csodálkozni hogy hanyatt homlok menekül. Jól teszi.
2022. febr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

6 hónappal az összeköltözés után rá akartál erőltetni egy eljegyzést úgy, hogy összesen másfél éve vagytok együtt. Mire ez a rohanás?


Én érzem magam kellemetlenül nőként, de komolyan! Eszembe nem jutna tényként közölni a párommal, hogy "Jövő héten eljegyzés!"

Hogy? Én tényleg nem értem!


Nem azt kellene nézni, hogy hány éves vagy, hanem hogy mióta vagytok együtt és milyen a kapcsolatotok. Nem ő tehet róla, hogy eddig senki nem vett feleségül, miért rajta akarod bevasalni az elmúlt időt?

2022. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek lehetnek akik a másfél éves ismeretséget kevesellik egy eljegyzéshez, és figyelembe vették-e, hogy a szereplök 40 évesek? (Ha esetleg gyerekben is gondolkoznak akkor biologiai okok miatt érdemes mielöbb lépni!)
2022. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

8-as, tehát azért, mert bizonyos kort megéltek, azonnal mindent zavarjanak le, mert lemaradnak valamiről ... persze! Felelőtlenül, meggondolatlanul, aztán két év múlva meg jön a válás, mert rájöttek, hogy nem tudnak együtt élni és ha még gyereket is vállaltak, akkor még ő is szenvedjen egy elkapkodott döntés miatt.


Pont erre írtam, hogy azért, mert valaki nem találta meg a boldogságot 40 éves korára, ne azon akarja már behozni a lemaradását, akivel fél év után még együtt vannak!?


Ráadásul a párja teljesen korrekt, nem beleegyezett akarata ellenére az eljegyzésbe, aztán lesz ami lesz, hanem jelezte, hogy ő erre még nincs kész.

2022. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!