Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért csinálja mindig ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja mindig ugyan azt? Vita közben mosolyog?

Figyelt kérdés

Feleségemnek van egy borzalmas, irritáló, idegesítő dolga amivel tudja, hogy iszonyat felidegesít és nem hagyja abba. Amikor veszekedünk mindig mindent megakar magyarázni majd amikor már kellően felhúzott elkezd mosolyogni. Tudja, hogy ezzel húz fel a legjobban és erre a válasz, hogy nem direkt csinálja… ilyen van? Azt mondja kellemetlenül érzi magát, feszült és nem ő akarja a mosolygást…

Majd miután nagyon összevesztünk elvonul és sír órákig. Nem hiszem el, hogy ilyen van! Szerintem direkt csinálja velem, mert tudja, hogy ezzel idegesít fel anlegjobban.



2022. febr. 18. 13:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy csalódást okoz, de van ilyen, sőt valaki nevet, ha feszült a helyzet, és nem tud vele mit kezdeni.
2022. febr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha direkt csinálná, akkor szerintem nem venné magára annyira, hogy elvonuljon sírni órákig.


Amíg az első két mondatot olvastam, a volt főnököm jutott eszembe, aki mikor sikeresen egymásnak ugrasztott két embert, ugyanígy félrehúzta a száját és vigyorgott, mint Joker. Na, ő tényleg gúnyból, cinikusan csinálta, de a ti esetetekben nem hinném, hogy erről van szó.

2022. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máshogy reagál. Én pl lefagyok és bőgök ha vita van - utálom ezt mert dedós, de nem tudok vele mit kezdeni. Ha pedig a társaságomban valakik elkezdenek balhézni, azon röhögnöm kell, ez is milyen gáz már.
2022. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Néha én is szoktam. Mikor tök komoly vita közepén épp csend van és csak bámuljuk egymást, egyszerűen elfog a nevetés, de visszafogom mosollyá. De nem boldogít a veszekedés. Sőt halálhírekre is mosollyal reagáltam egy darabig, az pláne para. Nem örülök ha meghal valaki.
2022. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Én, amikor a szomszédaink üvöltenek egymással és verekednek, azonnal remegni kezdek és sírásra áll a szám. Nem tudom kontrollálni, mert gyerekkori traumákat tép fel. Nagyon rossz, amikor akaratodon kívül csinálsz valamit.
2022. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, tényleg nem tudok ezzel mit kezdeni.
2022. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Neki senki ne mondja, hogy ez normális!!!! Ha valakinek gondja van menjen el és kérjen szakszerű segítséget! Én abszolut támogatom a feleségem de eghez ő is kell
2022. febr. 18. 14:03
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Umbridge professzor a feleséged? Az volt ilyen.
2022. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
97%
7-es De ez normális, ehhez nincs senki, aki segítséget tud nyújtani, hogy elmúljon.
2022. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, láthatod hogy többen tapasztaljuk..
2022. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!