Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Melyikünk az önző a kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünk az önző a kapcsolatban? Párom (38F) vagy én (24N) ? Gyerekes lenne a felfogásom? Szeretnék tudni én is költeni magamra, szèp ruhàkat venni, különfèle hobbikról fantàziàlok,de sajnos mind drága számomra.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal egy éve élünk együtt. A probléma az anyagi különbség közöttünk. Ő nettó másfél milliót keres,én viszont csak nettó 200-at. Munka mellett tanulok, kèpzèsekre jàrok,hogy idővel jobban fizető állàsra tehessek szert. Ő azt vallja,hogy felezzünk meg minden költséget,rezsi,közös költség, élelem stb stb...viszont szerintem nem fair így, mert ez esetben nekem minden pénzem elmegy,nemhogy 0-ra,mínuszba jövök ki. Ő viszont meg sem érzi ezt a pènztàrcàjàn. Nyilván be szeretnék szàllni,hisz közteherviselès,mègis úgy vélem, igazságosabb lenne fizetés arànyosan intèzni a kiadàsokat. Neki így is úgy is marad bőven költőpènze, nekem viszont semennyi...Mi erről a véleményetek? Önző vagyok és anyagias?



2022. jún. 8. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Ètkezèsen amúgy spórol. Annak ellenére, hogy jól keres,nem eszik drágább,minősègibb ételeket. Korábban én főztem kettőnkre,szeretek sütni,főzni. Sajnos azonban úgy elszàlltak az élelmiszer árak, hogy jobban megèri napi egyszeri étkezésünket 1000 forintos menüvel biztosítani,reggeli,vacsi hideg étel.
2022. jún. 8. 22:06
 22/61 anonim ***** válasza:
92%

Mentegesd csak.

Nem értelek, most akkor mi a kérdésed?

2022. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
14%

Arról beszéljél már, hogy te szóba állnál-e egy olyan férfivel, aki hetedannyit sem keres mint te, és 14 évvel fiatalabb?


Nem mellébeszélni kell, meg lepontozni, hanem oda kell állni a tükör elé, és belenézni!


Úgy látom a tökéletes egyenjogúság még mindig nagyon messze van. A férfiak kárára!

2022. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
94%
En mast mondok, evvel a felfogással kb ellehetetleníti azt hogy költs magadra igy jobban néz ki. Igy kisebb az esélye hogy lelépsz tőle. Nem a te havi 100 hiányzik a kasszából hanem hogy ne maradjon magadra. A 14 év korkülönbség nagy aduász foleg ha még valaki betegesen féltékeny is mellé. Az hogy spórol az ételen egy újabb buta beidegződés vagy csak ezt látta otthon és ilyen alapból is. Bizonyos dolgokat hozunk magukkal otthonról teljesen mindegy hogy havi 200 vagy havi 2 milliót keresünk
2022. jún. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem szeretné, hogy másodállást vállalj, de azért a minimális pénzedből fizesd mindennek a felét, mikor ő nettó másfél milliót keres? Vannak itt bajok rendesen!
2022. jún. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
95%

"Így anno màsodàllàst ès túlóràkat vàllaltam,hogy tudjak magamra is költeni "


És most nem tudsz, mert a pasidnak az nem lenne kényelmes? Itt egyedül ő az önző, de nagyon.

2022. jún. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
100%
A másfél milliója ellenére egy fillérbaszó. Ha nekem ennyi lenne, még a közös költségeken sem akadnék fent, az egészet fizetném vagy a 80-90%-át. A helyzet az, hogyha nem kenyérre kell, akkor legyen gavallér azzal, akit szeret.
2022. jún. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

23-as kommentelő....neked minden nővel bajod van vagy így èled ki komplexusaidat?

Kérdésedre a válasz: nem vagyok pedo, nem àllnèk szóba nálam 14 évvel fiatalabbal....későbbiekben sem, mert szàmomra kellemetlen, ha a férfi fiatalabb. Így érzek, kész, pont. Ahogy korábban már írtam is, az exem nem volt jól kereső,mégse volt gond közöttünk ez.

2022. jún. 9. 05:11
 29/61 A kérdező kommentje:
24-es: valóban féltékeny típus,bár nincs rá oka.Simàn letagadhatna 10 évet,iszonyat jó pasi (tudom,nem csak a külső számít). Ez lejön pl abból,hogy vannak ruhàk,amiket csak az ő társaságàban hordhatok illetve számonkèri rajtam,ha fiú ismerősöm làjkolja egy képem.
2022. jún. 9. 05:27
 30/61 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi nem szeret és nem tervez veled hosszabb távra. Ha másfél milliós fizetéssel elnézi, hogy a 200 ezreddel küszködj, miközben együtt éltek, akkor egyszerűen nem érdekled eléggé, csak jó vagy, amíg bírod ezt. Ilyen meg nincs, hogy "nem enged" másodállást, felnőtt embert nem kell engedni, hanem elmész az interjúra, felvesznek, majd bejelented, hogy drágám, holnaptól másodállásom van. De szerintem is el kellene ezt a kapcsolatot felejteni.
2022. jún. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!