Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt veletek már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek már olyan, hogy összeköltözés után rádöbbentél, hogy mégsem annyira szuper a közös lét?

Figyelt kérdés
3 évig jártam a párommal, már az összeköltözés is egy nagy kérdőjel volt számomra, aztán összeköltöztünk és valahogy mégsem éreztem úgy magam mintha egy család lettünk volna. Most már visszaköltöztünk szüleinkhez és ugyancsak járunk de nem élünk együtt és így mintha jobb lenne. Megyünk jobbra balra általában jól érezzük magunkat de valahogy az összeköltözés nem jött be annyira. Nem nagyon főztünk, jártunk el erre-arra a párom a munka miatt későn ért haza én meg addig nem tudtam elaludni, mert vártam valahogy nem volt meg az otthon érzésem. Egy idő múlva lehet már csak megszoktam a párom? Szeretjük egymást, de valahogy a másik nélkül is jól megvagyok. Ez gáz? 25 évesek vagyunk

2022. jún. 20. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű az együttélés, sok gondot elohoz ami addig is megbújt csak más formában
2022. jún. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez annak a jele, hogy nem fog már sokáig tartani ez a kapcsolat. Amikor exem és én összeköltöztünk rájöttem, hogy nem jó vele együtt élni de ő azt akarta, hogy hazaköltözik és marad az összejárós téma. Nekem ez nem tetszett és úgy éreztem nélküle teljesen jól megvagyok szóval szakítás lett a vége. Ha neked jó így akkor oké de hosszútávon gondolom te sem így képzeled.
2022. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted akkor mi értelme van ennek a kapcsolatnak? Ha így akarjátok leírni az életeteket külön lakásban vagy szülőknél 60 éves kor a dokik akkor persze ez tök okés de ha majd valamelyikőtök családot szeretne alapítani ez egyáltalán nem lesz normális. Nem is értem hogy ha nem működik együtt akkor miért nem szakítottatok. a tini kapcsolatokban szokott olyan lenni hogy átjárkáltok egymáshoz meg együtt mentek bulizni
2022. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Finito
2022. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!