Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van értelme az együttlétnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az együttlétnek ha nincs és nem is lesz gyerek?

Figyelt kérdés

Valahogy annyira a kettő között tengődök már évek óta... legyek szingli mindig, és így kötöttségektől mentesen azt csinálok és oda megyek ahova akarok, és nem tartozok felelősséggel senkiért, vagy alapítsak családot, feleség stb... de ezzel együtt minden szabadság oda, és a gyerekkel együtt jön a legalább 18 éven át való felelősség, mert akkor már rendes családapa lennék.


Teljesen a két szék közé vagyok esve, és kezd megfogalmazódni bennem. Mi lenne akkor, ha ugyan lenne egy komoly kapcsolat, ahol van szerelem meg minden, de nem lenne gyerek, és így igazából a szabadságról sem kellene annyira lemondani, hiszen oda mennénk így is ahova akarnánk, meg azt csinálnánk amit akarnánk, csak együtt.


Van ennek értelme? Nem nagyon hallok ilyesmiről, ált. mindig gyerek lesz a vége a párkapcsolatoknak



2022. júl. 16. 11:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
80%

Hogyne lenne értelme? Ha két ember szereti egymást, nem kell oda egy harmadik/negyedik. Rendkívül tartalmas életet lehet élni kettesben, csak egymásra figyelve. Nagyon fontos a közös érdeklődési kör, mert csak akkor lehet igazán jó programokat csinálni. Mi sem akartunk gyereket, nem is lett, soha egy percig sem hiányzott. Ha előlről kezdhetném, akkor sem csinálnám másképp.

N

2022. júl. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
57%

Sok emberben akkor jön elő a gondolat, mikor megtalálja a megfelelő párt.

Nekem se kellett gyerek. Aztán megismertem a feleségem. Első randik egyikén került szóba, hogy tervezünk védekezni. Akkor mondott egy olyat, hogy ha nem akarom karácsonykor a fiam vagy a lányom ringatni, akkor... Ránéztem, és fejbekólintott a felismerés, hogy de, akarom. Vele igen. Pár évvel később sikerült is.

A fiunk is hasonlít rá, a lányunk meg tiszta anyja. Sose bánnám meg.

De a gondolatra is a hideg ráz, hogy mi lenne most, ha egy exem esett volna teherbe és megtartja.

2022. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%

Én sem akarok gyereket (33n), nem is lesz.


A párom ezt elfogadta, ha viszont ő kardoskodna mellette, szemrebbenés nélkül szakítanék, mert nem egyeznek a célok.

2022. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Éretlen vagy, az a baj. Így lemaradsz a gyerek adta örömökről, az idő múlásával ez egyre jobban fog hiányozni, a bátyám is így járt. Már 52 éves és elment mellette az élet.
2022. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

pff a nagy megmondo :D Meg jo hogy nem minden ember egyforman eli az eletet…


[link]


Lefogadom te ilyenre soha az eletben nem lennel kepes itt a nagy komolysagoddal… Ezerszer inkabb ez mint az ilyen ex komcsi hozzaallas :D

2022. júl. 21. 14:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!