Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondolnatok arrol, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnatok arrol, ha a baratnotok elvarna, hogy eltartsatok? Hogy viszonyultok ehhez?

Figyelt kérdés
"Cserebe" o rendben tartana a haztartast, minden nap fozne stb. Tehat ilyen regimodi felallas.
2022. szept. 21. 14:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
31%

Azt hogy főzni és rendben tartani a házat még munka mellett is alap dolog. 🙄

Sőt sokan még gyerekeket is nevelnek mellette..

Bár én csaj vagyok, de szerintem az a normális ha mindkét félnek van munkahelye.

2022. szept. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartanám el. De van aki meg kifejezetten ilyet keres. Találkozzanak az igények az a lényeg.
2022. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
36%
Ilyet keresek már mióta!
2022. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

1

Valoban. De 90%-ban, ha mind2 fel dolgozik, akkor is a nore szakad ra a takaritas, mosas, fozes, mosogatas, gyerekneveles nagy resze. Es igy mar nem 50-50, mint ahogy eloszor tunne.

2022. szept. 21. 14:46
 5/38 A kérdező kommentje:
Es ezek mellett egy hosszutavu kapcsolatban nem csoda, ha ennyi melo, idohiany miatt a nok esetleg elhagyjak magukat. A fent leirt teendok utan nincs energia elmenni edzeni, vagy torekedni a tiszta etkezesre.
2022. szept. 21. 14:48
 6/38 anonim ***** válasza:
4%

A legtöbb esetben munka mellett is a nőkre hárulnak ez a feladatok.

Én speciál nem tudnám elnézni hogy a párom mosogasson, vagy port törölgessen.

Ezek nem férfi munkák.

És mindemellett van munkahelyem is, mert nem szeretnék senki kitartottja lenni. 🙂

2022. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Megmutatnám, hogy merre van az ajtó.
2022. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egy egészséges kapcsolatban nem a nő főz, mos, takarít az egész családra, hanem a férfi is ugyanúgy kiveszi a részét. Amelyik nem, azt el kell hagyni.

2022. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
97%
Férfinak leesne a karikagyűrű, kedves 6-os, ha letörölné a port vagy elmosogatna? Tényleg? Mik a férfi munkák? Fát vág vagy elejti az oroszlánt?
2022. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha a portörlés és a mosogatás nem férfimunka, akkor a munkába járás pedig nem női🙃
2022. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!